Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Eski başkan hakkında istenen ceza belli oldu! Mide bulandıran ifadeler: Çok güzelsin ama hiç dokundurtmuyorsun

Ege Zeytin ve Zeytinyağı İhracatçıları Birliği eski başkanlarından G.R. hakkında cinsel taciz suçlamasıyla açılan davada istenen ceza belli oldu. 45 yıla görecek şekilde hapis cezası istenen G.R.’nin Z.K.’yi 2018 yılında eşinin vefatının ardından sürekli telefonla arzamanıp gece saatlerinde mesaj çekerek taciz ettiği belirtildi. Yazdığı mesajda “Çocuk yapmak istemiyor musun? Bak benden çıkan çocukları görüyorsun ikisi de çok güzel” diyen G.R.’nin Z.K.’ye “Çok güzelsin ama hiç dokundurtmuyorsun” ifadesi de iddianamede konum topladı.

iStock-523694708

TELEFONLA ARAYIP GECE SAATLERİNDE MESAJ ÇEKMİŞ

Ege Zeytin ve Zeytinyağı İhracatçıları Birliği geçmiş dönem başkanlarından G.R. hakkında eski çalışanı olan Z.K., özüsine cinsel stopladırı, cinsel taciz ve hakaret suçlarını işlediği gerekçesiyle avukatı Çiler Nazife Koşar aracılığıyla suç duyurusunda bulundu. Başlatılan soruşturmanın ardından olayla ilgili olarak iddianame hazırlandı. İddianamede, G.R.’nin sahibi olduğu gıda firmasında 2021’e görecek şekilde 3 yıl imza yetkilisi olarak çalışan Z.K.’yi 2018 yılında eşinin vefatının ardından sürekli telefonla arzamanıp ve gece saatlerinde mesaj çekerek taciz ettiği belirtildi. G.R.’nin, Z.K.’ye ithafen “Eve geleyim beni misafir et. Bana yemek hazırla, baş başa yemek yiyelim. Seninle özel meseleşacaklarım var. Çocuk yapmak istemiyor musun? Bak benden çıkan çocukları görüyorsun ikisi de çok güzel. Benden çocuk yap” dediği de iddianamede konum topladı.

“ÇOK GÜZELSİN AMA DOKUNTURMUYORSUN”

G.R.’nin, sürekli Aydın şubesinde çalışmak zorunda kalan ve kiralık ev arayan Z.K.’ye özüsine ait evin anahtarını verip, kalmasını sağladığı ve evlenme teklif ettiği de savcının iddianamesinde konum topladı. G.R.’nin zaman zaman Z.K’nin omzuna dokunduğu, vücudunun başka konumlerine de dokunmaya çalıştığı vurgulandı. Z.K.’nin bu sırada ‘Ne yapıyorsunuz’ dikonumek tepki göstermesine G.R.’nin “Ne var ki dayanamadım. Çok güzelsin ama hiç dokundurtmuyorsun’ dediği de iddianame belirtildi. İddianamede G.R.’nin dokunduğu Z.K.’nin tepki göstermesi üzerine de “Aman ne olacak. Orama dokunma, burama dokunma. Sen de çok nazlısın” dediği konum topladı.

45 YILA KADAR HAPİS İSTEMİ

G.R.’in, aynı araçta giderken vücuduna dokunduğu Z.K.’nin tepki göstermesi üzerine hakaret ettiği belirtildi. Savcı, G.R. için ‘zincirleme basit cinsel stopladırı’, ‘hakaret’ ve ‘zincirleme cinsel taciz’ suçlarından toplam 45 yıla görecek şekilde hapis cezası isteminde bulundu. İddianame, İzmir 28’inci Asliye Ceza Mahkemesi’nce kabul edildi.

Kaynak: DHA

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
7 kişilik aile ölümden döndü! Korku dolu anlar kamerada7 kişilik aile ölümden döndü! Korku dolu anlar kamerada
Milyonlar bu haberi bekliyor! Cumhurbaşkanı Erdoğan tarih verdiMilyonlar bu havadisi bekliyor! Cumhurbaşkanı Erdoğan zaman verdi
Bakan Soylu duyurdu: Dokunulmazlığı kaldırılan HDP'li Semra Güzel yakalandıBakan Soylu duyurdu: Dokunulmazlığı ktopladırılan HDP’li Semra Güzel yakalandı