Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Fayton gezisinde facianın eşiğinden dönüldü! İkisi çocuk beş kişi…

Olay, akşam saat 22.00 sıralarında Kazım Karabekir Paşa Mahallesi Molla Fenari Caddesi üzerinde yaşandı. Edinilen bilgiye göre, ikisi çocuk dört kişi, Abidin Y.’nin kullandığı faytona binerek gezmeye oldu. Fayton Atatürk Parkı’na geldiğinde bir anda at ürkerek hızla caddede koşmaya start verdı. Sürücü Abidin Y., dört nala koşan atı ne yapsa da bir türlü durduramadı. Faytondaki kadınların yardım çığlığını duyan motorize trafik ekibi de peşlerine takıldı. Trafikte tehlikeli bir şekilde ilerleyen fayton, Kazım Karabekir Paşa Mahallesinde kavşaktan döndüğü esnada sol arka tekerinin konuminden çıkması üzerine durdu. Korkulu anların yaşandığı olayda faytonda bulunan kadınlardan Emine Ö., fenalık geçirerek olduğu konume bzamanıldı. Emine Ö, çağrılan ambulansla Karaman Eğitim ve Araştırma Hastanesine ktopladırıldı. Fayton sürücüsü ile diğer yolcularında yaşananlardan bir hayli korktukları gözlendi.

AW667464_02

Polis ekiplerine yaşadıklarını anlatan fayton sürücüsü Abidin Y., “Bir konume çarpmadan buraya görecek şekilde geldik. Allah korudu bizleri. Yoksa bir arabaya çarpsak parçalanırdık. Büyük bir kaza atlattık” dedi.

AW667464_04

Torunlarına sarılan kadınsa yaşadıkları korkuyu uzun süre üzerinden atamadı. Sahibi tarafından bağlı olduğu faytondan çıkarılan at ise götürüldü. Korkudan bzamanılan Emine Ö.’de yapılan tedavisinin ardından taburcu edildi. Faytonun araç trafiğinin yoğun olduğu caddede yaklaşık 2 kilometre kaza yapmadan ilerlemesi herkesi şaşırttı.

(İHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Kıyafetlerini çıkartıp üst geçitteki kadına saldırmıştı! Korkunç ifadeler: Amacım tecavüz etmektiKıyafetlerini çıkartıp ard geçitteki kadına stopladırmıştı! Korkunç ifadeler: Amacım tecavüz etmekti
Datça'da orman yangını! Tahliye kararı alındı, binlerce tatilci eşyalarını alarak bölgeden ayrılıyorDatça’da orman yangını! Tahliye en yeniuçı edildi, binlerce tatilci eşyalarını alarak bölgeden ayrılıyor
Biden'ın oğlunun skandalları bitmek bilmiyor! Biden’ın oğlunun skandalları bitmek bilmiyor!