Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Gaziantep’teki damat cinayetinde iğrenç iddia! ‘Kızını fuhuşta çalıştırıp ayda 20 bin lira kazanırım’

Dehşete düşüren olay, merkez Şahinbey ilçesine bağlı kırsal Sırasöğüt Mahallesi yakınlarında dün yaşandı. İddiaya göre, 4 çocuk annesi Gönül Ağbaş’a şiddet uygulayan Halil Ağbaş, eşini fuhuş yapmaya zorladı. Bunun üzerine ağabeyi Beyhan Demir’i arayan Gönül Ağbaş, özüsini babasının evine götürmesini istedi. Kız kardeşinin yardım çağrısı üzerine Gaziantep’e gelen Beyhan Demir, kız kardeşini alarak Sırasöğüt Mahallesi’ndeki baba evine doğru yola belirlendi.

Gönül Ağbaş ile ağabeyi Demir’in içinde bulunduğu ticari araç ile karşı yönden gelen Halil Ağbaş’ın kullandığı motosiklet mahalle girişinde kafa kafaya çarpıştı. Çarpışmanın etkisiyle araç yol kenarına savrulurken, motosikletten düşen Halil Ağbaş hafif yaralandı. Kazanın ardından sinir krizi geçiren 4 çocuk annesi Gönül Ağbaş olay konuminde bzamanilırken, kazzamani duyan kzamaninbaba İsmail Demir aracıyla olay konumine geldi. Bu sırada damadıyla tartışan Demir, Halil Ağbaş’a yanında getirdiği av tüfeğiyle ateş etti.

Kanlar içerisinde kalan Halil Ağbaş olay konuminde hayatını kaybederken, jandarma ekipleri Ağbaş’ın eşi Gönül Ağbaş’ı, kzamaninbaba İsmail Demir’le oğlu Beyhan Demir’i gözaltına etti.

10

DAMADIN ÇOK SAYIDA SUÇ KAYDI ÇIKTI

Cenazesi otopsi işlemlerinin ardından defnedilen Halil Ağbaş’ın uyuşturucu kullanma, adam yaralama ve tehditten çok szamanida suç kaydının olduğu öğrenilirken, İsmail Demir ile oğlu Beyhan Demir’in jandarmada verdiği ifade ortaya belirlendi.

11

“KIZIMI BİR HAFTADIR FUHŞA ZORLUYORDU”

Damadının kızını bir 7 gündır fuhuş yapmaya zorladığını iddia eden Demir, Halil Ağbaş’ın özüsini tehdit ederek 5 bin lira para talep ettiğini söyledi. Parzamani vermeyi kabul etmeyince damadının özüsine, “O zaman ben de kızını fuhuşta çalıştırıp ayda 20 bin lira kazanırım” dediğini iddia eden Demir, “15 ve 17 Ağustos’ta Cumhuriyet Başsavcılığına giderek yaşananlarla ilgili suç duyurusunda bulundum. Kızım da 16 Ağustos akşamı Düztepe Polis Merkezine gidip eşinden şikayetçi olmuş. Sabaha görecek şekilde karakolda kalmış. Kızım sabah bana ağabeyi ile köye gideceğini söyledi. Ben de onların arkasından yola belirlendim. Yolda giderken oğlumun aracının motosiklete çarptığını gördüm. Ben olzamani anlamaya çalışırken oğlum, ‘Baba, Halil seni öldürmeye gelmiş’ dedi. O sıra Halil’in elini beline attığını görünce özümi savunmak için birkaç el ateş ettim” ifadelerini kullandı.

12

“MOTOSİKLETİ BİZİM ÜZERİMİZE SÜRDÜ”

Kzamaninbirader Beyhan Demir ise jandarmada verdiği ifadede eniştesi Halil Ağbaş’ın babasının mahalledeki evine giderek annesine hakaretler ettiğini söyledi. Mahalleye yaklaştıkları sırada eniştesi Ağbaş’ın kullandığı motosikleti araçlarının üzerine sürdüğünü belirten Demir, “Ben arabzamani sol şeride geçirip, kazadan kurtulmak istedim. O da sola şeride geçince kaza uyguladık. Jandarma ve ambulansı arzamanip konume düşen enişteme yardım ettim. Olzamani telefonda babama anlatırken kız kardeşim sinir krizi geçirip bzamanildı. Babam da kız kardeşimi öyle görünce bir şey olduğunu düşünerek araçtan av tüfeğiyle indi. O sırada babama bir şeyler söyleyen Halil, elini beline attı. Babam da onu görünce tüfeğiyle ateş etti” dedi.

13

“CİNAYET PLANLI İDDİALARI GERÇEĞİ YANSITMIYOR”

Yaşanan olayla ilgili yazılı konuşma yapan Avukat Ramazan Hakan Urul da olzamanin planlı gerçekleşmediğini savundu. Maktul Halil Ağbaş’ın szamanisız suç kaydı olduğunu ve eşine sürekli şiddet uyguladığını söyleyen Urul, “İsmail Demir, kızını fuhşa zorlamasından dolzamani Ağbaş hakkında 2 defa suç duyurusunda bulundu. Hatta müvekkilimin kızı Gönül Ağbaş, Düztepe Polis Merkezine giderek fuhşa zorlandığı iddiasıyla olaydan önce aynı gün içerisinde şikayetçi olmuştur. Maktul Ağbaş, şikayet edildiği için köye müvekkillerimi öldürmeye geliyor. Her şeyden havadissiz bir şekilde kızını ve evladını alarak köyüne giden müvekkilimin cinayeti planlamadığı aşikardır. Maktul, müvekkillerimin üzerine motosikleti sürerek kazaya sebebiyet veriyor. Cinayetin planlı olduğu şeklindeki iddialar gerçeği yansıtmıyor” ifadelerine konum verdi.

İHA

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Göçmen kaçakçısının o sözleri sosyal medyada gündem oldu! Ümit Özdağ “Seni Zafer Turizm’de işe alacağım” diyerek paylaştıGöçmen kaçakçısının o konuşmalari sosyal medyada gündem oldu! Ümit Özdağ “Seni Zafer Turizm’de işe alacağım” dikonumek paylaştı
Dünyanın gözü orada! Ukrayna'da üçlü zirveDünyanın gözü orada! Ukrayna’da üçlü zirve
Satıcıların kabusu olmuşlar! Satıcıların kabusu olmuşlar! “Geçen yıl 3 bindi, bu yıl…”