Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Geleceğe Dönüş’ün unutulmaz “zaman makinesi” geri döndü! İşte ikonik aracın yeni hali: DeLorean Alpha 5

DeLorean DMC-12 modeli, Geleceğe Dönüş (Back to the Future) filmlerinde zaman makinesi olarak kullanılmıştı. 1981-1982 üretimi spor otomobil, filmlerde konum almasıyla dünya çapında bir ün kazanmıştı. Bir neslin bir gün sahip olma umudu taşıdığı DeLorean DMC-12 günümüzde ise yenilendi.

delorean dmc

DELOREAN EFSANESİ ALPHA 5 İLE GERİ GELDİ! İŞTE GÖRÜNTÜLERİ

DeLorean adını tamamen elektrikli bir biçimde geri getirmek isteyen DeLorean Motor Company, Alpha 5 isimli elektrikli aracının ilk görüntülerini yzamanınladı.

Delorean-1

Geleceğe Dönüş’teki DeLorean’ın anlıküne mümkün olduğunca sadık kalan Alpha 5, ikonik martı kanat kapılarla birlikte geliyor ve km/s hıza yaklaşık 2,99 saniyede ulaşabiliyor. Modern çizgilere de sahip olan otomobil, iki konumine dört koltuk sunuyor.

Delorean-2

Alpha 5’in “Base Performance Model” olarak adlandırılan modelinin 300 mil menzil ve 249 km/s maksimum hız sunan 100 kWh pil ile geleceği aktarılıyor. Fiyatlandırma hakkında ise herhangi bir bilgi mevcut değil.

Alpha 5’in arkasındaki şirketin aslında orijinal DeLorean araçlarının arkasındaki şirket olmadığını belirtmekte fayda var. Bu şirket 1982’de feshedildi. Teksas merkezli bir şirket DeLorean markasının haklarını satın topladı ve Alpha 5 projesi böyle doğmuş oldu.

DeLorean, Alpha 5’i 21 Ağustos’ta hepsini kapsayan ayrıntılarıyla tanıtacak.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Büyük panik! Seyir halindeyken alev aldı, sürücünün sözleri şoke ettiBüyük panik! Seyir halindeyken alev topladı, sürücünün konuşmalari şoke etti
 Ortaköy sahilindeki skandal da çözüldü! Ortaköy sahilindeki skandal da çözüldü!
Kemal Kılıçdaroğlu’na linç girişimi davasında karar belli olduKemal Kılıçdaroğlu’na linç girişimi davasında en yeniuç belli oldu