Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Google Fotoğraflar’da şüphelendiren sorun! Eski fotoğraflarda bozulma görünüyor

Google Fotoğraflar, yaşanan garip bir sorun ile gündemde. Pek çok kişisinın fotoğraflarını depoladığı Google Fotoğraflar’daki eski fotoğraflarda can sıkıcı hatalar fark edildi. 9to5Google tarafından tespit edilen birkaç şikayet, Google Fotoğraflar’daki fotoğrafları arasında gezinen bazı kişilerin bozuk resimler gördüğünü gösterdi.

ESKİ FOTOĞRAFLAR SU LEKESİ VARMIŞ GİBİ GÖRÜNÜYOR

Android Authority’nin havadisinde, bazı durumlarda fotoğrafların su lekeleri varmış gibi göründüğü belirtildi. Kullanıcıların buna ek olarak fotoğraflarda renk değişikliği ve çatlaklar gibi başka sorunlar da bildirdiği aktarıldı.

Google fotoğraflar -1

Sorundan etkilenen kişisilar, fotoğrafların indirildikten devamında bile bozuk ktopladığını söyledi. Ancak, görüntülerin orijinal kopyaları sorundan etkilenmiyor gibi görünüyor. Yine de düzenlenen fotoğraflar uygulamada göründüğü için, eski fotoğraflarını görüntülemek veya indirmek isteyenler için bu pek de hoş olmayan bir durum olabilir.

SORUN HANGİ PLATFORMLARDA YAŞANIYOR?

Sorunun yapılan olabilitelere dayandırılarak Android, iOS ve web için Google Fotoğraflar’da yaşandığı ifade edildi. Google’dan henüz meseleya dair herhangi bir konuşma ise elimize ulaşmadı.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
'Uçan' proje! Yüzde 85'e varan yakıt tasarrufu sağlanacak‘Uçan’ proje! Yüzde 85’e varan yakıt tasarrufu sağlanacak
Sarıgül'ün azarladığı başkan istifa etti, AK Parti'ye katıldıSarıgül’ün azarladığı başkan istifa etti, AK Parti’ye katıldı
Yunanistan'dan Ege'de skandal hamle! İHA'lar görüntülediYunanistan’dan Ege’de skandal hamle! İHA’lar görüntüledi