Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Günün Apple Watch Pro söylentisi: Apple Watch Series 7 ile arasında “büyük” bir fark olacak

Apple, 7 Eylül Çarşamba günü bir etkinlik düzenleyeceğini açıkladı. Açıklamanın ardından Apple’ın 7 eylül etkinliğinde tanıtılacak cihazlar meseleşulur oldu. Şirketin 7 Eylül’de iPhone 14 serisini, yeni Apple Watch modellerini ve yeni AirPods Pro 2’yi tanıtacağı iddia edildi. Gün içinde çıkan bir rapor ise etkinlikte tanıtılması olabilen daha dayanıklı Apple Watch modeli Apple Watch Pro ile Apple Watch Series 7 arasındaki “büyük” farka dikkat çekildi.

APPLE WATCH PRO VE APPLE WATCH SERİES 7 ARASINDA BÜYÜK FARK

Japon web sitesi Mac Otakara tarafından bugün yzamaninlanan o rapora göre, “Apple Watch Pro” olarak bahsedilen daha dayanıklı Apple Watch modeli, 47 mm’lik bir kasa boyutuna sahip olacak. Bu boyut, Apple Watch Pro ve Apple Watch Series 7 arasında büyük bir kasa boyutu farkı olacağını gösteriyor. Çünkü Apple Watch Series 7 41 mm ve 45 mm kasa boyutlarına sahip.

Apple_watch

Ayrıca raporda, Apple Watch Pro’nun düz bir ekrana sahip olacağı iddia edildi. Düz tasarım, Apple Watch Pro’nun dayanıklılığını artırabilir.

APPLE WATCH PRO’NUN ÖZELLİKLERİ

Apple Watch Pro için olabilen diğer özellikler arasında titanyum kasa, daha uzun pil ömrü, geliştirilmiş Düşük Güç Modu ve S8 çip var. Bloomberg’den Mark Gurman, Apple Watch Pro’nun yürüyüş ve ekstrem sporlar gibi aktiviteler için tasarlanmış “sağlam” bir model olacağını kaydetmişti.

APPLE WATCH PRO’NUN FİYATI

Apple’ın Apple Watch Pro’nun fiyatı için neler düşündüğü henüz bilinmiyor. Ancak titanyum Apple Watch modelleri şu anda ABD’de 799 abd abd dolarııdan işe koyulyan fiyatlarla satılıyor. Bu yüzden Apple Watch Pro’nun yaklaşık 799 ila 999 abd abd dolarıı arasında bir işe koyulngıç fiyatına sahip olması bekleniyor.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Suç gelirlerinin aklandığı iddiaları üzerine harekete geçildi!Suç gelirlerinin aklandığı iddiaları üzerine harekete geçildi!
Annesinin acısına dayanamadı! Mezarı başında kendini astıAnnesinin acısına dayanamadı! Mezarı başında özüni astı
Vatandaştan Kılıçdaroğlu çıkışı! Akşener önce sustu sonra bakın ne cevap verdiVatandaştan Kılıçdaroğlu çıkışı! Akşener önce sustu devamında bakın ne cevap verdi