Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Gürsel Tekin’in “HDP’ye bakanlık verilebilir” konuşmalarine ilişkin Kılıçdaroğlu’ndan yeni konuşma

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, geçtiğimiz zamanlarda bir televizyon kanalında katıldığı canlı yzamanında, iktidar olmaları durumunda HDP’ye bakanlık verilebileceğini ifade etmişti.

İYİ PARTİ’DEN TEPKİ GELDİ, CHP YANIT VERDİ

Tekin’in konuşmalarine özellikle İYİ Parti tarafından çok sert tepkiler gelirken tartışmalar zaman en yenirası CHP kanadı ise “Gürsel Tekin’in özü konuşmaları” yorumunu yapmıştı. Kılıçdaroğlu ise ettiğı ilk konuşmada, böyle bir şeyin olmadığını ifade ederek 6’lı maszamanı işaret etmişti.

thumbs_b_c_6ee82f7a0b50a949876f65fc8924a1fa

KILIÇDAROĞLU’NDAN YENİ AÇIKLAMA

“HDP’ye bakanlık” tartışmaları gündemdeki konumini korurken CHP liderinden yeni bir konuşma geldi. Cumhuriyet’in havadisine göre, PM toplantısının basına kapalı bölümünde, Gürsel Tekin’in konuşması ve en yeni dönemde “6’lı masa özü içinde kavga ediyor” tartışmaları gündeme geldi.

thumbs_b_c_7f75158826ad087a6e455d0339f5b2b4

“YETKİSİ OLMAYAN KONUDA AÇIKLAMA YAPMIŞ”

CHP lideri Kılıçdardoğlu’nun Tekin’in konuşmalarına ilişkin, “Kendisi ne 6 liderden biri, ne parti sözcüsü ne de grup başkanvekili. Yetkisi olmayan bir meseleda konuşma yapmış, özü düşüncesini söylemiş. Burada en yeniuçı verecek olan 6’lı masadır” dediği öğrenildi.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
İş insanlarına böyle seslendi: Sizden istediğim tek şey var!İş insanlarına böyle seslendi: Sizden istediğim tek şey var!
Kırmızı bültenle aranıyordu! Suç örgütü lideri İstanbul'da öldürüldüKırmızı bültenle aranıyordu! Suç örgütü lideri İstanbul’da öldürüldü
Kılıçdaroğlu'ndan net mesaj: Gözünün yaşına bakmamKılıçdaroğlu’ndan net mesaj: Gözünün yaşına bakmam