Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Hastanede dehşet! Silahla basıp sevgilisini rehin etti, ikna etmek için saatlerce uğraştılar

Dehşete düşüren olay dün gece saat 00.30 sıralarında Pendik’te bulunan özel bir hastanenin otoparkında meydana geldi. İddiaya göre, Mustafa Ç., iki 7 gün önce çalıştığı fabrikadan işten atıldı. Nişanlanma aşamasında olan eli silahlı şahıs hastanede bilgi işlemde çalışan Dilek A. ile görüşmek istedi.

AW724524_01

Görüşme teklifine olumsuz yanıt alan genç sinirlenip yanında getirdiği tabancayla hastaneyi basıp Dilek A. ile hastane otoparkına indi. Bir süre tartıştıktan zaman en yenira şahıs, açık alanda bulunan hastane otoparkında havaya iki el ateş açtı. Daha zaman en yenira tabanczamanı sevgilisinin başına dayayan Mustafa Ç., etrafa korku dolu anlar yaşattı.

AW724524_05

ÇOK SAYIDA POLİS SEVK EDİLDİ

Hastane çalışanlarının ihbarı üzerine olay konumine gece bekçileri ile polis ekipleri ekipleri sevk edildi. Şahıs, 1 saatin en yeniunda polis ekipleri tarafından ikna edilerek gözaltına edildi. Olay konumi inceleme ekipleri otoparka gelerek inceleme start verttı. Sevgilisini yaklaşık 1 saat rehin alan Mustafa Ç.’nin o anları kameraya yansıdı.

İHA

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Türk siyasetinin acı günü! Hayatını kaybettiTürk siyasetinin acı günü! Hayatını kaybetti
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan faiz ve kredi mesajı! Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan faiz ve kredi mesajı!
Ruslar akın etmişti! Antalya'da kiralık ev kalmadı: Çok zor ve vahim bir durumdayızRuslar akın etmişti! Antalya’da kiralık ev kalmadı: Çok zor ve vahim bir durumdzamanız