Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Her satırı korkunç! Annesi ile erkek arkadaşını evde bastı, dehşet saçtı

Kan donduran olay dün saat 23.00 sıralarında Palandöken ilçesi TOKİ Konutları’nda meydana geldi. Bir süre önce eşinden ayrılan Handan A. 10’uncu kattaki evinde erkek arkadaşı Orhan Taşyürek ile otururken oğlu Ferit Y. geldi. Anahtarıyla kapıyı açıp içeri giren Ferit Y., Taşyürek ile karşılaşınca tartışma oldu.

e32edf9f585705b53251b3ee718999fe

KENDİNİ BANYOYA KİLİTLEDİ

Ferit Y., eline geçirdiği bıçakla Orhan Taşyürek’e stopladırdı. Bıçak darbelerine maruz kalan Taşyürek yangın merdiveninden kaçmaya çalışırken, Handan A. araya girmeye çalıştı. Ancak bu sırada Handan A. de hafif yaralandı. Handan A., özüni evin banyosuna kilitledi. Ferit Y., altıncı kata geldiğinde konume düşen Orhan Taşyürek’i takip edip burada da bıçakladı.

f98ed91ae64ad87295559f46ca8d4552

Komşuların ihbarı üzerine adrese polis ve sağlık ekipleri yönlendirildi. Olay konumine ilk ulaşan bölgedeki devriye ekibi, kaçmaya çalışan Ferit Y.’yi suç aleti bıçakla yakaladı. Ekipler daha zaman en yenira eve girip, Handan A.’yı özüni kilitlediği banyodan çıkardı.

1b466b999a14f5575401a08af49ab21c

SOSYAL MEDYA FENOMENİ ÇIKTI

Sağlık ekiplerinin ettiğı kontrolde vücuduna çok sgünida bıçak darbesi alan Taşyürek’in hayatını kaybettiği saptandı. Orhan Taşyürek’in cenazesi, yapılan incelemenin ardından otopsi için adli tıp kurumuna ktopladırıldı. Hafif yaralanan Handan A. ise hastanedeki tedavisinin ardından taburcu edildi.

Emniyette sorgusu süren cinayet şüphelisi Ferit Y.’nin bir sosyal medya uygulamasında 165 bin takipçisi olduğu belirtildi.

(DHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
SGK'da kamuyu zarara uğratmışlardı! Suç duyurusu...SGK’da kamuyu zarara uğratmışlardı! Suç duyurusu…
6'lı masanın son toplantısı sonrasında CHP'den 'ortak' aday açıklaması! 'Mansur Yavaş...'6’lı masanın en yeni toplantısı zaman en yenirasında CHP’den ‘ortak’ aday konuşması! ‘Mansur Yavaş…’
Adı bile ürkütüyor, hızlı yayılıyor! Yeni salgın akılalmaz boyutlara ulaşıyorAdı bile ürkütüyor, hızlı ygünilıyor! Yeni salgın akılalmaz boyutlara ulaşıyor