Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
İETT şoföründen engelli vatandaşa isyan ettiren konuşmalar! ‘Vallahi vuracağım seni, sakat bırakacağım’

Tepki çeken olay, dün öğle saatlerinde Hacıosman’da meydana geldi. Durakta bekleyen engelli kişi, gelen otobüse binmek istedi. Engelli kartı olmayan kişiyi İETT şoförü otobüse almak istemedi. Engelliyle şoför arasında tartışma start verdı. Tartışma sırasında şoför, engelli kişiyi “vallahi vuracağım seni, sakat bırakacağım” dikonumek tehdit etti. Duruma tepki gösteren otobardekiler ve duraktakiler şoförle tartıştı. O anlar cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

7d238859fefb619b1d81bb26296258d8

‘VALLAHİ VURACAĞIM SENİ, SAKAT BIRAKACAĞIM’

Görüntülerde, yaşananlara tepki gösteren çevredekilerle İETT otobüsü şoförünün tartıştığı görülüyor. Çevredekilere ‘insanlığı sizden mi öğreneceğim’ diyen şoför, engelli vatandaşa ise, ‘Vallahi vuracağım seni, sakat bırakacağım” şeklinde tehditler savurduğu da görülüyor. Şoför daha devamında otobüse kimseyi almadan olay konuminden çıktı.

f40dabc763d6e94fd3d1fa6a171c611c

“TEPKİ GÖSTERENLERİ OTOBÜSTEN İNDİRDİ KAÇTI”

Olzamani gören Armağan Mete Şahin, “Engelli bir vatandaşla kanser hastası bir ağabeyimiz vardı. Otobüse binmek istediler galiba kartları yoktu, otobüs şoförü onlara küfür etti, yumruk attı. Biz de zamanirmaya çalıştık. Tepki gösteren herkesi otobarden indirdi. Sonra otobüsle kaçtı” şeklinde anlattı.

(DHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
 Yanarak ölen 6 kişinin ismi açıklandı 1 kişi hala belirsiz Yanarak ölen 6 kişinin ismi açıklandı 1 kişi hala belirsiz