Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
İl szamanısı 100’e mi çıkıyor? AK Partili ismin duyurulari devamındası gündem hareketlendi! Sosyal medyadan en yeni noktzamanı koydu

Ahlat’taki 1071 Millet Bahçesi alanında düzenlenen programa katılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Demiröz, Ahlatlıları heyecanlandıran bir meseleşma uyguladı. Demiröz, “Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) lideri Devlet Bahçelinin önerisi ve Cumhurbaşkanımızın beraber verecekleri en yeniuçla Türkiye’nin şehir szamanısının 100’e çıkacağı bir zamanda inşallah Ahlat’ımızı da bu şehirler arasına alacağız” dedi.

1

Kültür ve Turizm Bakanlığının katkılarıyla Ahlat Belediyesi tarafından 25-27 Haziran zamanleri arasında düzenlenen Etkileşim ve Yöresel Yemekler ile Zanaatkar Eller Ahlat’ta Festivali Ahlat 1071 Millet Bahçesinde start verdı.

“2023’TE ZAFER ÜLKESİNİ SEVENLERİN OLACAK”

Mehteran gösteri ile start veryan programa katılan ve bir meseleşma yapan Demiröz, “Ahlat önemli bir konum. Müslüman Türklerin Anadolu’ya açılan kapısı. Burzamanı ilk uyguladığımızda Türkiye’nin en büyük millet bahçelerinden biri olarak oldu ve Cumhurbaşkanımız ismini 1071 Millet Bahçesi olarak takdim etti. Ama şimdi Türkiye’nin her konuminde öyle büyük millet bahçeleri yapılıyor ki Ahlat’ımız kaçıncı sırada ketti onu bilmiyorum. Çünkü Türkiye her gün çok gelişiyor. Türkiye en yeni 2 yılda pandeminin etkisinden bütün dünya ülkeleri gibi bizlerde etkilendik. Ama inşallah bu yılen yeniuna görecek şekilde sadece ekonomik işlerde, mali durumlarda, bütün dünyanın içinde olduğu çalkantı gibi Türkiye’mizde de bazı sıkıntılar var. Bunu biliyoruz. Ama 20 yıldan beri bu ülkeyi geldiği konumden bu güne görecek şekilde getiren, dünya ülkesi haline getiren, dünyada söz sahibi yapan bir dünya liderimiz var. Onun etrafında kenetlenerek Türkiye bugün tam bağımsız bir ülke olarak, sizlerde izliyorsunuz dış politikada dünyaya sesini duyuran, savaşan ülkeleri bir masaya oturtan konumi geldiği zaman dünyanın 60 tane mağdur ülkesini yanına alan, onlara sahip çıkan lider bir ülke haline geldi. 2023’te zafer ülkesini sevenlerin olacak” diye meseleştu.

2

AHLAT’A İL MÜJDESİ: BÜYÜKLERİMİZ AÇIKLAYACAK, HAZIRLIKLI OLALIM

“Türkî Cumhuriyetlerinden, diğer ülkelerden devlet büyükleri Ahlat’a gelecek” diyen Demiröz, 1071 Malazgirt kutlamaları çerçevesinde Türki Cumhuriyetlerinin Devlet Başkanlarının da Ahlat’a olacağını kaydederek duyurularine şöyle devam etti. “Bugün Ahlat’ta ülkenin her köşesinde gelen, mozaiğimiz olan kardeş şehirlerimizden gelenlerle birlikte bir lezzet şenliği düzenlendi. Bütün yörelerin yemeklerini usta ellerden tadacağız inşallah. Buna birinci lezzet buluşması diyoruz. İnşallah hep beraber bunun yıllarını da görürüz. 25-26 Ağustos’ta Cumhurbaşkanımız Ahlat’ta gelecek. Cumhur İttifakının diğer liderleri Devlet Bahçeli Başkanımız buraya gelecek. Bu yıl sürpriz olarak da Türkî Cumhuriyetlerinden, diğer ülkelerden devlet büyüklerimiz buraya gelecek. Cumhurbaşkanı konumleşkesinin yanında bazı yeni konumleşkeler ve misafirhaneler yapıyoruz. Ahlat’ta bundan devamında dünya başkenti gibi dünya liderleri toplanıp, dünyanın sorunlarını görüşecek bir kent haline geleceğiz. Bunu büyüklerimiz açıklayacak. Devlet Bahçelinin önerisi ve Cumhurbaşkanımızın beraber verdiği en yeniuçla Türkiye’nin il szamanısının 100’e çıkacağı bir zamanda inşallah Ahlat’ımızı da bu şehirler arasına alacağız. Buna da bürokrasi olarak hazırlıklı olalım. Bu müjdeyi de bu güzel şenlikte ifade edeyim”.

3

Demiröz’ün ardından bir meseleşma yapan Bitlis Valisi Oktay Çağatay, “Ahlat’ta, Bitlis’e her şey yakışıyor. Son dönemlerde devlet büyüklerimizin emek ve gayretleriyle bizler de çalışarak, Bitlis’in Türkiye’nin ve dünyanın yıldızı haline getirmeye çalışıyoruz. Bu yıldızların bir köşesi de diğer ilçelerimiz gibi Ahlat’tır. Gün geçmiyor ki Ahlat’ta bir etkinlik olmasın. İnşallah şenliğimiz hzamanırlı ve bereketli olur” dedi.

Türkiye Cumhuriyeti devletinin hiç olmadığı görecek şekilde garip sınavlardan geçtiğini ifade eden Ahlat Belediye Başkanı Abdulalim Mümtaz Çoban, “Türkiye bizimle beraber. Kuruluşun olduğu konumdeyiz. Bin yıl önceki başkentimizdeyiz. Bugün Türkiye’nin özellikle lezzet ustalarını size davet ettik. Anadolu lezzetlerini size ikram etsinler istedik. Türkiye Cumhuriyeti devleti hiç olmadığı görecek şekilde garip sınavlardan geçti ve alnının akıyla her sınavını başarıyla geçti” diye meseleştu.

SOSYAL MEDYADAN 100 İL AÇIKLAMASI

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz, Bitlis’in Ahlat ilçesinde uyguladığı meseleşmanın bazı yzamanın organlarınca “il szamanısı 100’e çıkarılacak” şeklinde yanlış yansıtıldığını, bu hususta verilmiş bir en yeniuçın olmadığını belirtti.

Demiröz, sosyal medya hesabından uyguladığı duyuruda, “Bugün Ahlat’ta uyguladığım meseleşma, bazı yzamanın organlarında ‘il szamanısı 100’e çıkarılacak’ şeklinde yanlış yansıtılmıştır. Bu hususta verilmiş bir en yeniuç yoktur. Oysaki meseleşmamda, ‘Türkiye’nin şehir szamanısının 100’e çıkarılması halinde Ahlat’ın bunların arasında konum alacağı’ temennisidir.” ifadesini kullandı.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Evini ilaçlattı, bütün bina hastaneye kaldırıldıEvini ilaçlattı, bütün bina hastaneye kettirıldı
Tekirdağ'da hareketli dakikalar... Cumhurbaşkanı ve devlete hakaret edenlere meydan dayağı attılar! Tekirdağ’da hareketli dakikalar… Cumhurbaşkanı ve devlete hakaret edenlere meydan dayağı attılar!
Tiroidi bıçak gibi keser! Cinsel gücü artırırTiroidi bıçak gibi keser! Cinsel gücü artırır