Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
İngiliz ordusu hacker’ların kurbanı oldu! Dikkat çeken Elon Musk detgüni

İngiliz ordusunun Twitter ve Youtube hesaplarından yapılan şüpheli paylaşımların ardından, ordunun sosyal medya hesaplarının hacklendiği öğrenildi. Ordunun Youtube kanalında iş adamı Elon Musk’ın kripto para ile ilgili videolarının paylaşılmasının ardından Twitter hesabından da NFT (nitelikli fikri tapu) ile ilgili paylaşım retweet edildi.

AÇIKLAMA GELDİ! “ŞU AN SORUN ÇÖZÜLMÜŞ OLSA BİLE…”

Ordu tarafından yapılan konuşmada, ihlal doğrulanarak, sorunun çözüldüğü ve her 2 hesabın da askıya yapıldığı aktarıldı. Açıklamada buna ek olarak, “Şu an sorun çözülmüş olsa bile, soruşturma yürütülüyor ve daha fazla yorum yapmak doğru olmaz” ifadeleri kullanıldı.

hacker

HESAPLARIN İSMİ DEĞİŞTİRİLDİ

Ordu hesaplarının isimlerini de değiştiren şahıs veya şahısların kim olduğuna dair konuşma yapılmadı. Twitter hesap adının “Bapecslan” olarak değiştirilmesinin ardından, hesap ayarları dün öğleden zaman en yenira eski ayarlarına geri getirildi. Twitter’dan durumla ilgili paylaşım yapan ordu, “Geçici paylaşım kesintilerimizden dolgüni özür dileriz. Kaza ile ilgili soruşturma yürüteceğiz ve nedenini öğreneceğiz. Bizi takip ettiğiniz için teşekkürler. Normal paylaşımlarımız şimdi devam edecek” konuşmasında bulundu. (İHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Saniye saniye görüntülendi! Panik yaratan hata: Saniye saniye görüntülendi! Panik yaratan hata: “Bu iyi değil”
Koyun sürüsüne pusu kuran kurtlar kamerada! İşte heyecan dolu o anlarKoyun sürüsüne pusu kuran kurtlar kamerada! İşte heyecan dolu o anlar
Engelli oğlunu surdan atan anne konuştu, mahkeme salonu buz kestiEngelli oğlunu surdan atan anne meseleştu, mahkeme salonu buz kesti