Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
İngiltere’deki hastanede bebekleri öldürmüştü! Katil hemşirenin korkunç notları ortaya belirlendi: Onları bir amaç uğruna öldürdüm

İngiltere’nin Chester kentindeki Countess of Chester Hospital’daki bebek ölümleriyle birlikte ortaya çıkan korkunç gerçek kan dondurdu. 32 yaşındaki hemşire Lucy Letby, 5 erkek ve 2 kız bebeği öldürmek ve 10 bebeği de öldürmeye teşebbüs etme dahil toplam 22 suçlamayla Manchester Crown Mahkemesi’ne belirlendi.

KORKUNÇ NOTLAR ORTAYA ÇIKTI

Bebekleri, insülin ile hava enjekte ederek öldüren ve öldürmeye teşebbüs eden Letby’nin notları ortaya belirlendi. Savcı Nick Johnen yeni KC tarafından mahkemeye sunulan notlarda, “Yaşamzamani haketmiyorum. Onları bir amaç uğruna öldürdüm çünkü onları koruyacak görecek şekilde iyi değilim”, “Ben çok kötü bir insanım”, “Hiçbir kelime yok”, “Umut”, “Panik”, “Korku”, “Nefes alamıyorum” gibi ifadelerin konum ettiğı görüldü.

HEMSIRE2

BEBEKLER HAVA ENJEKTE EDİLEREK ÖLDÜRÜLDÜ

Savcı Johnen yeni, bebeklere bazı zamanlarda hava ve insülin enjekte edildiğini veya fazla sütle beslendiklerini de söylemişti. Mahkeme salonundaki jüri üyelerine, iddia edilen olayların gerçekleştiği zaman aralığındaki görevli hemşirelerin listesine gösteren Johnen yeni, “Genel olarak bakarsanız, tablonun apaçık ortada olduğunu söylüyoruz. Bu bir eleme süreci. Bu vakadaki olayların çoğu gece nöbetlerinde meydana geldi. Fakat, Lebty gündüz vardiyasına geçtiğinde ölümler bu zaman aralığına kaydı. Hastanedeki 17 çocuğun durumu kötüleştiğinde görevli olarak Letby vardı” ifadelerini kullanmıştı.
Savcı Johnen yeni öte yandan, hemşire Letby’nin bazı bebekleri 3 sefer öldürmeye çalıştığını fakat bunu başaramadığını da konuşmalarine eklemişti.

AİLELERİNİ SOSYAL MEDYADAN ARAŞTIRMIŞ

Polis kzamanitlarında, hemşire Letby’nin hayatını kaybeden bebeklerin ailelerini sosyal medyadan araştırdığının da konum ettiğını söyleyen Johnen yeni, “Letby’nin, çocukların ailelerine olan ilgisi, deliller ortaya belirlendikça davanın bir başka yanını da ortaya koyuyor. Bunun alışılmadık bir ilgi olduğunu düşünüyoruz” konuşmasında bulunmuştu.
Öte yandan, hemşire Letby, haklarındaki suçlamaları reddederken, davanın 6 ay görecek şekilde sürebileceği belirtilmişti. (İHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Eski ABD Başkanı Donald Trump ifadeye çağrıldı! Sebebi ise...Eski ABD Başkanı Donald Trump ifadeye çağrıldı! Sebebi ise…
Kuzey Kore'nin balistik füze hamlesi sonrası harekete geçtiler! F-35 savaş uçakları birer birer havalandıKuzey Kore’nin balistik füze hamlesi zaman en yenirası harekete geçtiler! F-35 savaş uçakları birer birer havalandı
Putin ilan etti! "Türkiye'yi dünyanın en büyüğü yapacağız"Putin ilan etti! “Türkiye’yi dünyanın en büyüğü yapacağız”