Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Instagram’a tepkiler büyüyor! Kim Kardashian ve kardeşi Kylie Jenner’dan da destek geldi

Instagram, 2010 yılında bir fotoğraf paylaşım platformu olarak hayatına işe koyuldı yine de takvimlerin 2022 yılını gösterdiği günümüzde video odaklı bir uygulama olma yolunda ilerliyor. Meta çatısı altındaki platformun en yeni güncellemesi, kişisilardan büyük tepki gördü. Hatta Instagram’daki 360 milyon takipçisiyle, Cristiano Ronaldo’dan devamında platformun en fazla takipçiye sahip ikinci kişisi olan Kylie Jenner ve 326 milyon takipçili Kim Kardashian da Instagram’a tepki gösterip “Instagram’ın yeniden Instagram” olmasını isteyenler arasında.

INSTAGRAM, BU GÜNCELLEMEYLE TIKTOK OLMAYA ÇALIŞMAKLA SUÇLANDI

Her şey, hepsi ekranı kaplayan ve gönderiler arasında dolaşmak için TikTok gibi kaydırma hareketi yapmanızı gerektiren yeni bir stil güncellemesiyle işe koyuldı. Güncelleme, mzamanıs zamanının başından bu yana yavaş yavaş kişisilara sunuldu. Ancak, gün geçtikçe daha fazla kişisi güncellemeyi almaya işe koyuldı ve kişisilar güncellemeyi topladıkça, Instagram’a gelen tepkilerin szamanısı yükseldi. Kullanıcılar tepkilerinde Instagram’ı “TikTok olmaya çalışmakla” suçladı.

Instagram-2

KIM KARDASHIAN VE KYLIE JENNER’DAN “INSTAGRAM” TEPKİSİ

“Instagram’ı yeniden Instagram yapın” başlıklı bir gönderi ise yzamanınlandığından bu yana 1,5 milyondan fazla beğeni topladı. Kylie Jenner ve Kim Kardashian da Instagram’a tepki için bu gönderiyi paylaştı. Gönderide “Instagram’ı yeniden Instagram yapın. TikTok olmaya çalışmzamanı bırakın. Ben yalnızca arkadaşlarımın tatlı fotoğraflarını görmek istiyorum. Saygılarımla, Herkes” ifadelerine konum verildi.

img-5612-626x1024

Oluşturulan bir imza kampanyası da şu anda 160 binden fazla imzaya sahip.

INSTAGRAM BAŞKANI’NDAN AÇIKLAMA GELDİ

Ünlü kız kardeşlerin tepkisi devamındası Instagram Başkanı Adam Mosseri, yeni güncellemeyle ilgili kısa sürede artan tepkilere yanıt vermek ve yaşanan kafa karışıklığını gidermek bir konuşma onayladı. “Şu anda Instagram’da çok şey oluyor ve uygulamada bir dizi farklı değişiklik deniyoruz.” diyen Mosseri, bu deneyimin ise bir test olduğunu, henüz iyi olmadığını, onu Instagram topluluğunun tamamına gönderecekleri takdirde iyi bir hale getirmeleri gerekeceğini belirterek, “Açık olmak istiyorum, fotoğrafları desteklemeye devam edeceğiz. Mirasımızın bir parçası. Fotoğrafları seviyorum. Birçoğunuzun fotoğraf sevdiğini biliyorum. Ancak dürard olmak gerekirse zaman içerisinde Instagram daha fazla videolarla alakalı olacak.” ifadelerini kullandı.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Sırlarını çözmeye hazırlanıyorlar! Nisan 2023'te başlayacakSırlarını çözmeye hazırlanıyorlar! Nisan 2023’te işe koyulyacak
Sosyal medyada gündem olmuştu! Skandal görüntüler sonrası harekete geçildiSosyal medyada gündem olmuştu! Skandal görüntüler devamındası harekete geçildi
Metrobüste iğrenç olay! Tuhaf sesler çıkarınca...Metrobarde iğrenç olay! Tuhaf sesler çıkarınca…