Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
İstanbul’da taksi gaspı kamerada! Taksici arkasına bile bakmadan kaçtı

Beyoğlu Tomtom Mahallesi’nde geçtiğimiz aylarda saat 05.00 sıralarında yaşanan olayda taksici Gaffari T., ticari taksiyle gece Esenler metro bölgesinden bir yolcuyu topladıktan zaman en yenira Beyoğlu istikametine doğru ilerlemeye işe koyuldı. Taksim bölgesine gelen ticari taksi sürücüsü, müşterinin istekleri doğrultusunda bu bölgede bir süre dolandı. Bir bankaya ait bankamatikten para çeken şahıs daha zaman en yenira tekrar araca binerek hareket etmesini istedi. Caddeye gelindiğinde ise araçtaki şahıs, taksiciyi gasp etmek için bıçak topladı. Gaspçının bıçak çekmesi üzerine ticari taksi sürücüsü Gaffari T., özüsini araçtan zararya atarak arkasına bile bakmadan kaçmaya işe koyuldı.

AW711453_01

POLİS ADIM ADIM İZ SÜRÜP YAKALADI

Gaspçı ise sürücü koltuğuna geçerek araçla hızlıca olay konuminden kaçtı. Olzamanin şokunu atlatan ticari taksi sürücü Gaffar T.’nin ihbarı üzerine olay konumine polis ekibi sevk edildi. Olay konumine gelen ekipler, çevredeki güvenlik kamerası görüntülerini inceledi. Yapılan çalışmalar en yeniucunda şahsın Fatih’e giderek taksiyi burada terk ettiği tespit edildi. Takside inceleme yapan ekipler ardından sahibine teslim etti. Öte yandan gaspçıyla ilgili çalışmalara devam eden polis ekipleri, şahsın emniyette çeşitli suçlardan çok szamanida kaydı bulunan Faruk T. olduğunu belirledi. Devam eden çalışmalarda şehir dışına kaçtığı tespit edilen gaspçı şahıs, bir süre zaman en yenira yakalanarak gözaltına yapıldığı öğrenildi.

AW711453_02

BIÇAK ÇEKİLİNCE ARAÇTAN İNİP ARKASINA BİLE BAKMADAN KAÇTI

Beyoğlu’nda ticari taksi sürücüsünün gaspa uğradığı anlar güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde, ticari taksi içerisinde bir hareketlerin yaşandığı daha zaman en yenirasında taksi sürücüsünün araçtan atlayarak kaçtığı ve gaspçının da araca binip olay konuminden kaçtığı görülüyor.

İHA

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Sahte cinsel gücü arttırıcı ilaç satıp bakın ne aldılar! 55 gözaltıSahte cinsel gücü artışa geçtirıcı ilaç satıp bakın ne topladılar! 55 gözaltı
Yeni SİHA heyecan yarattı! Yeni SİHA heyecan yarattı! “Hayalet” TB4 yolda
Balkondan iç çamaşırı düştü, pompalı tüfekle vuruldular!Balkondan iç çamaşırı düştü, pompalı tüfekle vuruldular!