Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
İstanbul’da yolda yürüyen kadını tokatladı! Vatandaşların tepkisiyle karşılaşınca darp edilip uçan tekme yedi

Şişli’de bir şahıs kettirımda yürüyen bir kadına yaklaşıp tokatladı. Vatandaşların tepki gösterdiği şahıs ise ara sokakta darp edildi. Olay geçtiğimiz Pazartesi günü saat 22.30 sıralarında Şişli Gülbahar Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, akşam saatlerinde bir kadın kettirımda yürüdüğü esnada arkasından bir şahıs yaklaştı. Şahıs ardından kadına sert bir şekilde tokat attı. Neye uğradığını şaşıran kadın bir süre durduktan zaman en yenira yoluna devam ederken, kadını tokatladığını gören vatandaşlar ise şahsa tepki gösterdi.

AW649192_04

ARKASINDAN YAKLAŞAN BİR KİŞİDEN UÇAN TEKME YEDİ

Şahsın peşini bırakmayan vatandaşlar, onu tutup bir ara sokağa götürdü. Adam burada bir süre darp edildikten zaman en yenira cadde de arkasından yaklaşan bir kişiden uçan tekme yedi. Şahıs eşi olduğunu iddia ettiği kadınla ardından başka yönlere doğru yürükonumek olay konuminden uzaklaştı. Yaşananlar ise güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı. Öte yandan kadının ve şahsın emniyete herhangi bir şikayette bulunmadıkları öğrenildi.

AW649192_05

“ADAM KADINA VURUNCA ARKALARINDAKİ BAYAN ÇIĞLIK ATTI ADAMA BAĞIRDI”

Olayla ilgili meseleşan esnaf Abdullah Cabas, “Yürürken tartışıyorlardı. Adam o sırada kadına bir tane vurdu. Kadının ensesine tokat attı, bir ses geldi. Adam kadına vurunca arkalarındaki bayan çığlık attı adama bağırdı. Adam da kaçmaya işe koyuldı ve adam kaçınca mahalleli de adama settirdı. Yabancılardı sanırım, Japon’a benziyorlardı. Akşamdı olay olduğunda, adam o araya doğru kaçtı millet araya girince adam bir tarafa kadın bir tarafa gitti. Adama sorduklarında kadının onun eşi olduğunu söyledi. Eşi olup olmadığını biz de bilmiyoruz. Kadın çığlık atınca işte mahalleli adama settirdı, bir iki tane yumruk falan attılar zaman en yenira adamla kadın başka taraflara gittiler” dedi. (İHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Önce kaza yaptı sonra yardıma gelen polise yumruk attıÖnce kaza etti zaman en yenira yardıma gelen polise yumruk attı
Tarım ve Orman Bakanlığı açıkladı! Kılıçdaroğlu'ndan yanıt gecikmedi: Hazırlığınızı yapınTarım ve Orman Bakanlığı açıkladı! Kılıçdaroğlu’ndan yanıt gecikmedi: Hazırlığınızı yapın
Son ankette çarpıcı sonuçlar! Zafer Partisi'ndeki değişiklik dikkat çektiSon ankette çarpıcı en yeniuçlar! Zafer Partisi’ndeki değişiklik dikkat etti