Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
İstanbullular dikkat! Valilik bildirdi: Yarın sağanak yağış etkili olacak

İstanbul Valiliği, sosyal medya üzerinden vatandaşlara hava durumu ile ilgili önemli bir dikkatda bulundu. Valiliğin resmi hesabından yapılan duyuruda şu ifadelere konum verildi;

“Meteoroloji’ye göre; Pazartesi (Yarın) ilk saatlerden beri İstanbul’da sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışların; aralıklı ve konumel olarak güçlüli olması bekleniyor. Ani sel ve su baskınına karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.”

17 İL İÇİN UYARI GELDİ

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden yapılan olabilitee göre, yarın günün ilk saatlerinden beri kuzeybatı kesimlerde görülecek sağanak ve gök gürültülü sağanağın, Marmara’nın güney ve doğusunda İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Yalova, Bilecik, Bursa, Balıkesir, Çanakkale’nin doğusunda, Batı Karadeniz’de Bolu, Düzce, Zonguldak, Bartın, Karabük, Kastamonu’da, Eskişehir ve Çankırı çevreleri ile Ankara’nın kuzey ve batı ilçelerinde aralıklı ve konumel olarak güçlüli olması bekleniyor.

Sel, su baskını, yıldırım, konumel dolu yağışı, yağış anında güçlüli rüzgar ve hortum gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekiyor.

AA

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Kuşadası'ndaki depremin uğultusu ortaya çıktı!Kuşadası’ndaki depremin uğultusu ortaya belirlendi!
Jandarma Genel Komutanlığın tarihinde bir ilk!Jandarma Genel Komutanlığın zamaninde bir ilk!
20 günlük evlilerdi! Kavga felaketle sonuçlandı: Damat hayatını kaybetti20 günlük evlilerdi! Kavga felaketle en yeniuçlandı: Damat hayatını kaybetti