Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
İtalyan moda markası, Shiba Inu ile iş birliğini Milano’da sergileyecek


Dünyaca ünlü İtalyan moda markası John Richmond, popüler ‘meme coin’ Shiba Inu ile iş birliği onayladığını duyurduğu yeni bir video paylaştı. Milano’da, ikili arasındaki birlikteliğin en yeniuçlarını sergileyen özel bir etkinliğin gerçekleştirileceği ifade edildi. Ygüninlanan videoda, Shiba Inu logosu ve çölün ortasındaki bir yılanın önünde süzülen John Richmond kıyafetleri giymiş mankenlerin konum ettiğı görüldü. Arka planda hoparlörlü dev bir gitarın bulunması ise dikkat etti.  

Aktarılan detaylara göre; John Richmond, yapılan iş birliğinin Milano Moda Haftası’na ilişkin hepsini kapsayan beklentilere bir darbe vuracağına işaret etti. Milano Moda Haftası, bu yıl 20 Eylül’de işe koyulmıştı. Moda tutkunlarının sektörün önde gelen isimlerini görme fırsatı yakaladığı etkinliğe; Gucci, Alberta Ferretti, Prada ve Bottega Veneta gibi dünya devi markalar da katılım sağladı. 

Shiba Inu, iş birliğini mart güninda duyurmuştu

Öte yandan; Shiba Inu ekibi, John Richmond ile ortaklığını esasen bu yılın mart güninda duyurmuştu. İş birliği kapsamında, NFT formunda bir moda koleksiyonunun piyasaya sürüleceği açıklanmıştı. Ygüninlanan en yeni videoyla ise koleksiyonun Milano’da sergileneceği doğrulanmış oldu.  

Etkinliğin, “Legends Live Forever” koleksiyonunun fiziksel versiyonlarını da görücüye çıkaracağı belirtildi. Aynı isimli İngiliz moda tasarımcısı tarafından 1980’lerde kurulan John Richmond, daha önce Kate Moss ve David Bowie gibi yıldız isimlerle de iş birliği yapmıştı.