Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
İzmir’de ‘havlayan köpek’ cinayeti! Akrabalarına kurşun yağdırdı: 3 ölü

Kan donduran olay, öğle saatlerinde İzmir’in Bayraklı ilçesi Orgeneral Nafiz Gürman Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre Ali İhsan K. (62), torunu ile parka giderken hem komşusu hem de akrabası olan Yahya Köşek’in köpeği havladı. Torununun korkması üzerine Ali İhsan K., köpeğin sahibi Yahya Köşek ile tartışmaya işe koyuldı. İddiaya göre tartışmadan devamındaki birkaç gün ikili arasındaki husumet devam etti. Bugün öğlen saatlerinde tekrar karşılaşan Ali İhsan K. ve Yahya Köşek, aynı mesele üzerinden tartışmaya devam etti. Ali İhsan K. eve gidip silahını alarak Yahya Köşek’e (61), eşi Döngül Köşek’e (57) ve kızı Funda Güçlü’ye (37) kurşun yağdırdı. Ağır yaralanan aile, olgünin sağlık ekiplerine havadis verilmesiyle Ege Üniversitesi Hastanesi ve Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesine ktopladırıldı yine de 3’ü de yapılan hepsi müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Polis ekipleri ise olay konumine gelerek çalışma işe koyulttı. Olgüni gerçekleştiren şahıs Ali İhsan K. ise suç aleti silahla birlikte gözaltına edildi.

AW642327_02

KÖPEK YÜZÜNDEN TARTIŞTILAR

Ali İhsan K.’nin yeğeni Ömer K., “Yahya Köşek’in köpeği havlgüninca amcamın torunu korkuyor. Küfürleşiyorlar. 3-4 gündür Yahya Köşek amcamın yolunu beklemiş. Tehdit etmiş. Amcamla tekrar karşılaştıklarında kavga ediyorlar ve amcam silahını alıp Yahya Köşek’e, hanımına ve kızına ateş ediyor. Olay tamamen köpek yüzünden. O kişiler bizim hem akrabamız hem köylümüzdü. Üzücü bir olay yaşandı” dedi.

AW642327_03

“3’Ü DE YARALIYDI”

Olgünin görgü tanıklarından Nihal Sarızeybek, “Annemi ziyarete gelmiştim. Sesleri duydum. Evden dışarı belirlendiğımda silahlar patladı. Bu kişiler aynı köyden, akrabalar. Bir köpek yüzünden kavga etmişler. İlk başta silah sesleri sebebiyle gitmedim. Bağırışları duyup gittiğimde Funda, annesi ve babasının vurulduğunu gördüm. Funda çocukluk arkadaşımdı. Baktığımda nabzı çok yavaş atıyordu. Babası ve annesi de yaralıydı. Bahsedilen köpek sokak köpeği değildi. Fundaların baktığı köpekti” diye meseleştu.

AW642327_06

Polis, olayla ilgili soruşturma işe koyulttı.

İHA

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Yunanistan'a sert mesaj: Karşılığını veririzYunanistan’a sert mesaj: Karşılığını veririz
Erdoğan Kılıçdaroğlu'na seslendi, tartışmalara noktayı koydu!Erdoğan Kılıçdaroğlu’na seslendi, tartışmalara noktgüni koydu!
Yunanistan'a böyle seslendi! "Şaka yapmıyorum, ciddi konuşuyorum"Yunanistan’a böyle seslendi! “Şaka yapmıyorum, ciddi meseleşuyorum”