Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Karı kocadan tacizciyi öldürmek için dehşete düşüren plan! Sopayla döverek öldürdü

Olay, Bolvadin ilçesine bağlı Dipevler köyünde meydana geldi. İddiaya göre, köyde yaşayan T.Ö., (35) isimli kadın özüsini sosyal medya ve cep telefonu üzerinden rahatsız ettiğini öne sürdüğü Ramazan O’yu (43), kocası S.Ö.’ye (35) anlattı. Bunun üzerine karı koca bir plan yaparak Ramazan O.’yu evlerine davet etti. Bunun üzerine Ramazan O., arkadaşı V.K’nin aracını alarak çiftle buluşmak üzere evlerine gitti. Eve giren Ramazan O., S.Ö., ile evin avlusunda tartışmaya işe koyuldı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine S.Ö., sopayla Ramazan O.’yu darp etmeye işe koyuldı. Birkaç dakika zaman en yenira ise Ramazan O., ettiğı sopa darbeleri ile hayatını kaybetti. Şahsın öldüğünü gören çift bir süre zaman en yenira Ramazan O.’nun cansız bedenini köyün girişindeki yol kenarına bıraktı.

tt

ÖLEN ŞAHSIN CENAZESİNİ KÖYLÜLER BULDU

Yolda bir kişinin cansız yattığını gören köy sakinlerinin durumu jandarmaya bildirmesiyle bölgeye çok szamanıda ekip sevk edildi. Olay konumine gelen ekipler ceset üzerinden bir süre inceleme ettiktan zaman en yenira kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için cenazeyi otopsi için morga kettirdı. Ardından geniş çaplı bir inceleme işe koyultan ekipler bölgedeki kamera kzamanıtları ve ettikları araştırma en yeniucu cinayet zanlılarına ulaştı. Ekipler T.Ö., S.Ö. ve V.K’yi gözaltına etti. Şahısların jandarmadaki işlemleri devam ediyor.

(İHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Koronavirüs kabusu geri mi dönüyor? Valilik açıkladı... Bir il için yeni tedbirler duyurulduKoronavirüs kabusu geri mi dönüyor? Valilik açıkladı… Bir il için yeni tedbirler duyuruldu
Gümüşdağ'ın acı günü! Herkes, Erdoğan ve İmamoğlu'na döndüGümüşdağ’ın acı günü! Herkes, Erdoğan ve İmamoğlu’na döndü
Cami avlusunda korkunç olay! Kanlar içinde kaldıCami avlusunda korkunç olay! Kanlar içinde ketti