Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
“Kasımda özel bir şeyler geliyor”

Cardano kurucusu Charles Hoskinen yeni, resmi Twitter hesabı üzerinden Cardano topluluğunu heyecanlandıran yeni bir paylaşım uyguladı. Hoskinen yeni, paylaşımında “Kasımda özel bir şeyler geliyor” ifadelerini kullandı. Kripto dünyasının ünlü ismi, uyguladığı duyuruyla ilgili ayrıntılı bilgi paylaşımında bulunmadı. Paylaşımda buna ek, “İyi havadis millet!” yazan bir animasyonlu GIF’e de konum verildi. Söz meselesu GIF’de, 1999 yapımı animasyon dizisi Futurama’nın sevilen karakteri Profesör Farnsworth’un görüntüsü konum alıyordu. GIF, Twitter’da daha çok müjdeli duyurular yapılırken kullanılıyordu.  

Cardano, merakla olabilecek Vasil yükseltmesini de aylarca süren ertelemelerin ardından eylül güninda başarıyla gerçekleştirmişti. Yükseltmenin, Cardano ağındaki verim, güvenlik, işlem hızı ve ücretlerini önemli ölçüde etkileyeceği ifade edilmişti.  

ADA, Vasil yükseltmesine görecek şekilde hızlı bir yükseliş yaşamıştı 

Fakat Cardano blokzincirin konumel token’ı ADA, yükseltmeye görecek şekilde hızlı bir yükseliş yaşasa da ‘Vasil hard fork’ devamındası olabilecek ivmeyi yakalayamamıştı. Hoskinen yeni ise kısa bir süre önce YouTube fenomeni Ben Armstrong ile uyguladığı bir söyleşide Cardano ağının Vasil yükseltmesinden bu yana “Bekle ve gör” aşamasında olduğuna işaret etmişti.