Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Kemal Kılıçdaroğlu’ndan yeni bakanlık sözü! ‘Esnaf Bakanlığı kuracağız’

Partisinin grup toplantısı için Niğde’ye gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Şadırvan Park’ta toplanan vatandaşlara seslendi. Alın terinden ve kul hakkından yana olduğunu belirten Kılıçdaroğlu, tefecilerin adamı olmadığını kaydetti. Kılıçdaroğlu, “Biz halktan yanzamaniz. Herkesin eriştiğı, herkesin mutlu olduğu bir Türkiye’den yanzamanim. Kardeşi kardeşe düşman ettiler. Türkiye’nin bu girdaptan çıkması lazım, bunun mücadelesini veriyorum. Sadece ben değil, 6 lider bunun mücadelesini yapıyoruz. 6’lı masa dediğimiz insan hakları meselesunda, kul hakkı meselesunda, topluma saygı meselesunda bir araya geldik, bir aradzamaniz. Allah nasip ederse önümüzdeki süreçte göreceksiniz, haramilerin saltanatını yıkıp halkın iktidarını kuracağız” dedi.

8e415da31fb114a89aca440c0c771e7e

‘SABIRLA SANDIĞI BEKLEYECEĞİZ’

Çiftçilerin yaşadığı sorunlardan bahseden Kılıçdaroğlu, tarımın stratejik bir sektör olduğunu ve çiftçilerin olmaması halinde 85 milyonun aç kalacağını anlattı. Bu sorunu Ankara’dakilerin duyması gerektiğini vurgulayan Kılıçdaroğlu, “Sizler de oylarınızla duyuracaksınız. Tek bir şey istiyorum. Sandık gelecek, sabırla sandığı bekleyeceğiz. Tahrik edecekler. Sokağa çıkmamızı sağlamak için her türlü tahriki yapacaklar. Sakin olacağız, sabırlı olacağız. Sandık gelecek, Allah nasip ederse demokratik yollarla hakkını teslim edeceğiz. Yani indireceğiz. Yani haramilerin düzenine, saltanatına hep beraber demokratik yollarla en yeni vereceğiz. Kimsenin şüphesi olmasın. Sevgili genç kardeşim, kimse umutsuzluğa kapılmasın burası güzel bir ülke. Bu güzel ülkede hepimiz birbirimizi kucaklayarak yaşayabiliriz. Bu güzel ülkede hepimiz huzur içinde bu ülkenin caddelerinde, sokaklarında mahallelerinde, parklarında gezebiliriz. Sorunlarından arındıracağız inşallah Türkiye’yi sorunu olmayan bir ülke yapacağız. Bunun mücadelesini vereceğiz” diye meseleştu.

892e8bf7de1f35a8e7a8f0d552621278

‘ESNAF BAKANLIĞI KURACAĞIZ’

Esnafa sahip çıkarak Esnaf Bakanlığı kuracaklarını aktaran Kılıçdaroğlu, şu ifadeleri kullandı:

“Anadolu’nun içini boşalttılar. Her fabrika bir kaledir. Her fabrikanın ürettiği, her fabrikada yüzlerce, binlerce işçinin çalıştığı bir Türkiye inşa edeceğiz, yoksa biz niye siyaset yapıyoruz? Biz siyaseti cebimiz için değil, köşeyi dönmek için değil, kul hakkı yemek için değil, siyaseti bu millet için yapacağız.”

d466a8e071bc59789ab6978383320df6

(DHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Yakayı kuyumcuda ele verdiler! '90 bin TL'yi harcadık'Yakzamani kuyumcuda ele verdiler! ’90 bin TL’yi harcadık’
Tüm Türkiye'nin konuştuğu çifte dehşette ilk kez ortaya çıktı! Tüm Türkiye’nin meseleştuğu çifte dehşette ilk kez ortaya belirlendi!
Evli erkekle birlikte olan kadına dehşeti yaşattılar!Evli erkekle birlikte olan kadına dehşeti yaşattılar!