Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Kılıçdaroğlu, kampanyasının ilk reklam filmini paylaştı: Seçtiği şarkı dikkat etti

Türkiye, zamaninin en önemli seçimlerinden birine gün gün yaklaşıyor. 14 Mzamanis’ta vatandaşlar sandıklara gidecek. Millet İttifakı’nın adzamani Kemal Kılıçdaroğlu sosyal medya hesabından paylaştığı bir videoyla kampanyasını resmen start verttı.

kemaş3

DİKKAT ÇEKEN ŞARKI SEÇİMİ

Sosyal medyzamani aktif kullanan liderler arasından konum alan Kılıçdaroğlu, paylaşımına “Sana söz yine baharlar gelecek” notunu düştü. Levent Yüksel’in Tuana şarkısını kullanan Kılıçdaroğlu videosunda ise şu ifadelere konum verdi;

“Sana söz, birbini incitmeyen, farklı olanı olduğu gibi seven, sayan; uzaklaşan değil, kucaklaşan bir Türkiye.

Karnı tok, gönlü bol, yaşamzamani seven bir Türkiye. Bilime, sanata, geleceğe inanan; ayakları konume sağlam basan, bilirkişilığa saygı duyan bir Türkiye.

Seyirci kalmayan, korkusundan susmayan, sözü dinlenen, kıymeti bilinen; en güzel şarkıları bağıra çağıra söyleyebilen, neşesi çocukların gözünden okunan bir Türkiye için geliyoruz.

Sana söz, yine baharlar gelecek”

AKŞENER VE DAVUTOĞLU’NDAN DESTEK

Kılıçdaroğlu’nun paylaşım yapmasının hemen ardından Gelecek Partisi lideri Ahmet Davutoğlu, “Sana söz yine baharlar gelecek…” konuşmalariyle destek verirken, İYİ Parti lideri Meral Akşener “Sana söz umut bitmeyecek…” ifadelerini kullandı.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Gri kategoride yer alan bir terörist yakalandıGri kategoride konum alan bir terörist yakalandı
Erdoğan'ın oy oranı hakkında çok konuşulacak sözler!Erdoğan’ın oy oranı hakkında çok meseleşulacak konuşmalar!
Enkaz kaldırırken herkesi şaşkına çeviren anlar! 47 gün sonra...Enkaz kettirırken herkesi şaşkına çeviren anlar! 47 gün zaman en yenira…

Adblock test (Why?)