Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Kılıçdaroğlu’nun “Benimle misiniz?” konuşmalarine 6’lı masadan ilk tepki! İşte 3 liderin dikkat çeken yanıtı

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun, partisinin İzmir’deki etkinliğinde uyguladığı konuşmalar büyük ses getirdi. Konuşmasında, açık açık “destek” çağrısı yapan Kılıçdaroğlu, “Şunu da artık bilmek zorundgünim, siz gerçekten benimle birlikte misiniz? Bazılarınızın sesi çıkmıyor, bazılarınızın da istekonumek veya istemekonumek zarar verdiğini de görüyorum. Artık en yeniuç verin. Bu halk düşmanlarını beraber yenecek miyiz, yenmeyecek miyiz? Benimleyseniz, benimle olduğunuzu artık hissetmek istiyorum. Sırtımı size yaslayacağımı bilmek istiyorum.” demişti.

DESTEK MESAJLARI ANINDA GELDİ

Kılıçdaroğlu’nun bu çağrısı “adaylık ilanı” olarak da yorumlanırken yanıtlar da peş peşe geldi. Başta İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile ABB Başkanı Mansur Yavaş olmak üzere birçok CHP’li, Twitter hesaplarından uyguladığı paylaşımda, “yanındgüniz” mesajı verdi.

00042ebdda4585f6f4115e0169b86f8a

ALTILI MASA NE DEDİ?

CHP’lilerin yanı sıra 6’lı masadan gelecek yanıtlar da merak meselesu olmuşken önemli bir gelişme yaşandı. Habertürk Yazarı Sevilay Yılman bugünkü köşesinde, masadaki 3 liderin verdiği yanıtı paylaştı.

Kılıçdaroğlu’nun bu çıkışına ilk yorumlar Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ve Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal’dan geldi. Habere göre, 3 liderin de benzer bir konuşma uyguladığı belirtildi. “Kılıçdaroğlu’nun konuşmalarının parti içine yönelik” olduğunu ifade eden liderler, yorum yapmanın doğru olmayacağını ve meselenun masaya gelmediğini ifade etti.

9beedf184b65b69093a5896b765eab7b

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ekonomi eleştirilerine yanıt! 'Yollar tıklım tıklım dolu, bu ekonomik canlılığı gösteriyor'Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan ekonomi eleştirilerine yanıt! ‘Yollar tıklım tıklım dolu, bu ekonomik canlılığı gösteriyor’
Son ankette çarpıcı sonuçlar! AK Parti kritik sınırda: CHP ve İYİ Parti ise....Son ankette çarpıcı en yeniuçlar! AK Parti kritik sınırda: CHP ve İYİ Parti ise….
'Benimle misiniz?' diye sordu! İmamoğlu ve Yavaş'tan yanıt geldi‘Benimle misiniz?’ diye sordu! İmamoğlu ve Yavaş’tan yanıt geldi