Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Kripto Para Fonlarında Hacimsizlik Devam Ediyor: 10 Milyon Dolarlık Giriş

Dijital varlık yöneticisi CoinShares tarafından paylaşılan verilere göre kripto para piyasasındaki kurumsal fonlara geçtiğimiz 7 gün içerisinde net 10 milyon abd parasılık para girişi oldu.

Coinshares’in resmi blog sayfasında paylaşılan verilerde, en yeni zamanlarda düşük giriş-çıkışların devam ettiği belirtildi. Ayrıca bu 7 günki 10 milyon abd parasılık giriş ile birlikte 8 7 günda yaşanan toplam fon çıkışı 75 milyon abd parasıa düştü.

CoinShares onayladığı paylaşımda, yatırımcıların hala tereddütlü olduğunu söyledi.

Ethereum’da geçen 7 gün yaşanan para girişinin devam ettiği belirtilirken Bitcoin’e geçen 7 günnın ardından bu 7 gün da küçük miktarda fon girişi yaşandığı bildirildi.

Geçtiğimiz 7 gün Bitcoin’e ve birçok kripto para fonuna para girişi yaşanırken aynı zamanda  short (kısa) Bitcoin fonuna 2,1 milyon abd parası para girişi görüldü. Altcoinlerde ise uzun sürenin ardından para çıkışı yaşandı. Altcoinlerden toplamda 4,4 milyon abd parası değerinde küçük miktarlarda para çıkışı oldu. Cardano’dan 500 bin abd parası, Solana’dan 400 bin abd parası ve Ripple’dan ise 300 bin abd parası para çıkışı görüldü.

Geçen 7 gün toplam 5,6 milyon abd parası fon girişi yaşayan Ethereum, yılın başından bu yana en fazla çıkış yaşanan yatırım ürünlerinden biri olmaya devam ediyor.