Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Kulislerde meseleşulan bomba iddia! Kılıçdaroğlu onun adını önerecek…

6’lı masanın cumhurbaşkanı adgüninın kim olacağı ile ilgili tartışmalar devam ederken kulislerde meseleşulan isimlere bir yenisinin daha eklendiği iddia edildi. Muhalefetin adayları olarak ismi geçen Mansur Yavaş, Ekrem İmamoğlu ve Kemal Kılıçdaroğlu’nun yanı sıra şimdi de Haluk Koç’un adaylar arasında değerlendirilebileceği iddia edildi.

İddiaya göre 6’lı masada Kemal Kılıçdaroğlu özü isminin kabul görmemesi üzerine Haluk Koç’u aday olarak liderlere önerecek. Dikkat çeken kulis bilgisini Milliyet gazetesi yazarı Zafer Şahin bugünkü köşesinde dile getirdi. Şahin, yazısında muhalefetin adgüni ile ilgili şu ifadeleri kullandı:

2

En en yeni bomba Haluk Koç. Kemal Kılıçdaroğlu’nun altılı masgüni özü adaylığına ikna edememesi durumunda Koç’u gündeme getireceği meseleşuluyor şu sıralar Ankara’da.
Haluk Koç, bir dönem CHP’de Baykal’a bile rakip olmuştu.

Profesör. Üç dil biliyor. Temsili kabiliyeti ve hitabeti güçlü. İyi Parti ve Saadet’in de itiraz etmeyeceği bir aday olabilir.

Popüler iki belediye başkanının 7 gün en yeniunda Van’da lastiği nasıl patlattığını gördük.
Tecrübe, nerede, nasıl meseleşacağını bilmek önemli. Hele de siyasette.

O nedenle, bir de bakmışsınız Kılıçdaroğlu “Gel bakalım Haluk Hoca” diye Koç’u kürsüye davet edebilir! Olmaz demeyin. Burası Ankara. Dengeler bir anda değişiverir.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Tanju Özcan'ın "Evli barklı adamım" sözlerine tepki sürüyorTanju Özcan’ın “Evli barklı adamım” konuşmalarine tepki sürüyor
Rusya, o Avrupa ülkesine doğal gaz akışını kesiyor!Rusya, o Avrupa ülkesine doğal gaz akışını kesiyor!
Petrole benzeyen sıvıyla ilgili ilk bilgiler geldi!Petrole benzeyen sıvıyla ilgili ilk bilgiler geldi!