Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
LUNA 2 fiyatı Binance airdrop öncesinde yüzde 90 değerlendi

LUNA fiyatı, Binance’in airdrop’u öncesinde bir gecede yüzde 90 civarında artışla gün içi en en çok değer olan 11,33 abd ABD parasııa yükseldi, buna rağmen o süreden bu yana yaklaşık 8,26 abd ABD parasııa düştü.

CoinGecko verilerine göre, 8,26 abd ABD parasııa yükseliş, en yeni 24 saatte yüzde 35’lik bir kazanca denk geliyor. Bununla birlikte genel olarak fiyat, 7 gün en yeniu 18,87 abd ABD parasıı açılış fiyatı ile piyasaya sürülmesinden bu yana yüzde 56 değer kaybetti.

Topluluk üyeleri, MEXC Global borsasında 12 abd ABD parasııa görecek şekilde yükselen fiyatın ekran görüntülerini yzamanımladı ve Twitter kişisisı “bull_bnb”, fiyatın 30 dakika içinde yaklaşık 2 abd ABD parasıı değerlendiğını belirtti.

Binance, Terra ekosisteminin yeniden işe koyultılmasına yardımcı olan birkaç borsadan biri ve 31 Mzamanıs itibarıyla kimi kişisilara uzun vadeli airdrop sürecini işe koyultmanın yanı sıra tokeni alım satıma açmaya hazırlanıyor.

Proje, Do Kwon’un dirilme planı ile yeniden ayaklama hedefindeyken kısa vadede yatırımcılar Binance airdrop’u işe koyuldığında fiyatın daha da düşeceğini olabilite ediyor.

30 Mzamanıs’ta “cryptocevo” tarafından gönderilen bir tweet, LUNA yatırımcılarının airdrop işlemine karşı tavırlarını net biçimde gösteriyor:

LUNA yüzünden 50.000 abd ABD parasıı kaybettim ve karşılığında 112 abd ABD parasıılık airdrop ettim. Keşke rug pull olsaydı. Bu küçük airdrop yaraya tuz basmaktan başka bir şey değil.

Bugün erken saatlerde, doğrulanmış “terra_money” Twitter hesabı, şu ana görecek şekilde airdrop ile ilgili sorunlar olduğunu kabul etti ve kısa sürede çözüm bulacağına söz verdi.

“Bazılarının airdrop’tan olabilenden daha az LUNA ettiğını biliyoruz ve çözüm üzerinde çalışıyoruz. Tüm verileri topladığımızda daha fazla detay sağlanacak. Bizi izlemeye devam edin” dedi.