Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Mamoru, ‘Genesis Member’ NFT koleksiyonunu kullanıma sundu


Güncel olarak 100 milyon abd parasıdan fazla dijital varlığı yöneten kripto borsası Mamoru, fayda odaklı yeni NFT koleksiyonu ‘Genesis Member’ı kullanıma sunduğunu duyurdu. Yeni koleksiyonun, Mamoru’nun kripto borsası kişisilarına platformla etkileşime girerek ödüller kazanma ve üyelere özel avantajlara erişme fırsatı sunduğu ifade edildi. Türkiye’deki kişisiların, koleksiyondaki NFT’ler oluşturulmadan önce ön kgünit yapabileceği belirtildi. Ön kgünit fırsatının, Mamoru’nun faaliyet gösterdiği diğer bölgelere genişletilmesinin planlandığının da altı çizildi. 

Aktarılan detaylara göre; kişisilar, “https://www.mamoru.com.tr/tr” adresini ziyaret ederek Genesis Member NFT’lerine ilişkin fırsatları yakalayabilecek. Mamoru’nun piyasaya sürdüğü ilk NFT koleksiyonu olan Genesis Member, kişisiların Mamoru borsasına üyeliğinin bir kanıtı niteliğinde olacak. Koleksiyon buna ek; Mamoru Earn hizmeti, VIP ticaretten kazanma fırsatı, 7/24 müşteri hizmetleri desteği ve profesyonel yatırımcılar ve blokzincir fenomenleri ile bağlantı kurma fırsatları sunan buna eklıklı sosyal etkinlikler ile kişisi değerini artıracak. Bununla birlikte; Genesis Member alıcıları, ünlü üç boyutlu içerik üreticisi ve heykeltıraş Ethan Ho tarafından tasarlanan özgün avatar NFT’lerinin ileride oluşturulacak koleksiyonuna erişim imkanı da yakalayacak.  

Mamoru, kişisilarına kişiselleştirilmiş bir deneyim sunmgüni hedefliyor

Öte yandan; borsasını konumelleştirme süreçlerini göz önünde bulundurarak tasarlayan Mamoru, küresel finans şirketi “AP Capital” tarafından destekleniyor. Platform, faaliyet gösterdiği ülkelerdeki kişisilarına kişiselleştirilmiş bir deneyim sunmgüni hedefliyor. Şirket; teknoloji, piyasa yaratma ve risk sermayesi alanlarındaki liderlik geçmişinden gelen bilirkişilığı aracılığıyla düzenleyicilerin ve yatırımcıların konumel ihtiyaçlarını karşılarken kurumsal düzeyde güvenlik ve likiditeye erişim imkanı sunmgüni da amaçlıyor.