Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Mark Zuckerberg’i kızdıracak sızıntı: Bu fotoğraflardaki henüz çıkmamış Meta Quest Pro mu?

Görünüşe bakılırsa, Meta’nın yeni sanal gerçeklik (VR) başlığı Quest Pro’nun bir prototipi daha tanıtılmadan ortaya belirlendi. Bu durum, Meta CEO’su Mark Zuckerberg’in hiç de hoşuna gidecekmiş gibi durmuyor. Meta’nın yeni VR başlığını ise 11 Ekim’de tanıtılması bekleniyor. Fakat yaşanan sızıntı, cihazın daha tanıtılmadan milyonlarca kişi tarafından hepsi çıplaklığıyla görünmesine yol açmış olabilir.

Meta cihaz

META QUEST PRO’YA DAİR VİDEO SIZDIRILDI!

İnternette ortaya çıkan görüntüler, cihazın bir otel odasında bırakıldığını iddia eden bir kişi tarafından yzamanınlandı. Görüntülerdeki cihaz, gerçekten de Meta’nın geçen yılın en yeniundan beri herkesin beklediği Project Cambria / Quest Pro başlığına benziyor.

Meta cihaz-1

Görüntü, kişinin ambalajından çıen yeniuçak güncellenmiş bir tasarıma sahip gibi görünen siyah bir başlık ve kontrolör ile karşılaştığını gösteriyor. Ayrıca, paketin sol ard köşesine konumleştirilmiş “Meta Quest Pro” etiketi ve VR başlığını ve kontrol cihazlarını gösteren bir grafik de mevcut.

Meta Quest Pro

Söz meselesu cihazın mühendislik örneği olduğu söyleniyor.

mühendislik örneği

Görüntüler, 11 Ekim’de Meta’nın Connect etkinliğinden tam bir ay önce ortaya belirlendi. Meta Quest Pro VR başlığının bu etkinlikte tanıtılması bekleniyor.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Endişelenmeyin, dünyayı ele geçirmeyeceğizEndişelenmeyin, dünyzamanı ele geçirmeyeceğiz
İki aile arasındaki ‘kız isteme’ kavgası sonrası ortalık karıştı! Mahallenin elektriği kesildi... Çok sayıda yaralı varİki aile arasındaki ‘kız isteme’ kavgası zaman en yenirası ortalık karıştı! Mahallenin elektriği kesildi… Çok szamanıda yaralı var
Erdoğan'ın sözleri sonrası Miçotakis'ten flaş 'Türkiye' mesajıErdoğan’ın konuşmalari zaman en yenirası Miçotakis’ten flaş ‘Türkiye’ mesajı