Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
McDonald’s duyurdu! Restoranlarını yeniden açmaya işe koyulyacak…

Rusya’nın stopladırıları zaman en yenirası geçtiğimiz mart zamanında Ukrayna ve Rusya’daki hepsi restoranlarını en yenilandırdıma en yeniuçı alan McDonald’s, Ukrayna’daki restoranlarını yeniden açmaya işe koyulyacak. McDonald’s tarafından yapılan duyuruda, Rusya’nın Ukrayna’ya yönelik stopladırıları devam ederken, Batılı birçok işletmenin Ukrayna’da yeniden faaliyete geçtiklerine dikkat çekildi. Önümüzdeki birkaç ay içinde Ukrayna’daki restoranlarını yeniden açılmasının planladığı aktarılan duyuruda, “Ukraynalı yetkililer, tedarikçiler ve güvenlik bilirkişilarıyla kapsamlı istişare ve görüşmelerin ardından ve çalışanlarımızın işe dönme talebi dikkate alınarak yeniden açılma en yeniuçı edildi” denildi.

İLK OLARAK KIEV’DE AÇILACAK

McDonald’s, ürünleri restoranlara götürmek ve çalışanları gelişmiş güvenlik protokolleriyle sahaya geri getirmek için tedarikçilerle birlikte çalıştıklarını açıklayarak, ilk olarak çatışmalardan daha fazla korunan Kiev ve batı Ukrayna’da restoranların yeniden açmaya işe koyulnacağını ifade etti.

UKRAYNA’DA 109 RESTORAN

Ukrayna’da 109 restoranı bulunan McDonald’s, kaç restoranı yeniden açmzamanı planladığını belirtmedi. Şirket, geçtiğimiz mzamanıs zamanında Rusya’dan çekileceğini açıklamış ve 850 restoranının çoğunu konumel lisans sahiplerinden birine satmıştı.

Rusya’nın stopladırılarının işe koyulmasını ardından Ukrayna hükümeti, ekonomisine daha fazla zarar gelmesini önlemek amacıyla işletmelerin savaştan zarar görmüş bölgelerden batıya taşınması için bir program işe koyultmıştı. KFC ve Pizza Hut sahibi Yum Brands, bu zamanın işe koyulrında ülkedeki neredeyse hepsi restoranlarını yeniden açıldığını bildirmişti. (İHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
İsveç'ten Türkiye'ye ilk suçlu iadesi! Kimliği belli olduİsveç’ten Türkiye’ye ilk suçlu iadesi! Kimliği belli oldu
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'den 'Cumhurbaşkanı adayı mısınız?' sorusuna çok konuşulacak cevap!İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’den ‘Cumhurbaşkanı adzamanı mısınız?’ sorusuna çok meseleşulacak cevap!
Erdoğan'dan 'Hüseyin Gazi Mağarası' talimatıErdoğan’dan ‘Hüseyin Gazi Mağarası’ talimatı