Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Meksika’da kan donduran olay! Metroda kavga eden iki kişiden biri diğerinin kulağını kopardı

Meksika’nın başkenti Mexico City’de metroda bir kadının taciz edildiğini söylekonumek çevreden yardım istemesi üzerine kavga belirlendi. Kavganın giderek büyümesi üzerine kavgaya karışan bir kişi tacizcinin kulağını ısırarak kopyükseldi. Trendeki diğer yolcuların ihbarı üzerine olay konumine çok szamanida polis ve ilk yardım ekipleri gelirken, yetkililer kulağı kopan tacizciye müdahale ederek kanamasını durdurdu. Mağdurun tacizciden şikayetçi olması üzerine, şahıslar ifadeleri alınıp haklarında yasal işlem yapılmak üzere emniyete götürüldü.

MIKE TYSON’I HATIRLATTI

Olay ,Meksika basınında geniş konum bulurken, bazı basın kuruluşları ABD’li boksör Mike Tyen yeni’ın 1997 yılındaki bir maçta rakibinin kulağını ısırarak kopardığı olaya atıfta bulundu. (İHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Saldırılarda çok sayıda çocuk ve kadın öldüStopladırılarda çok szamanida çocuk ve kadın öldü
Kılıçdaroğlu öğretmenlere seslendi! Kılıçdaroğlu öğretmenlere seslendi! “Bu sınava girmeyin”
10 yıl önce işlenen 3 cinayette katiller en yakınlarındaki çıktı! Konut kredisi çekip Suriye'ye gittiler... Film gibi operasyonla yakalandılar10 yıl önce işlenen 3 cinayette katiller en yakınlarındaki belirlendi! Konut kredisi çekip Suriye’ye gittiler… Film gibi operasyonla yakalandılar