Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Meral Akşener’den Bakan Soylu’ya yanıt! ‘Tut ensemden gereğimi yap’

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun “Akşener ve Temel Karamollaoğlu Kandil ile evrak imzaladı” iddiasına yanıt vererek “Ben Kandil gibi bir grupla ayrılıkçı, silahlı terör örgütünün mensuplarıyla böyle bir evrak imzaladıysam tut ensemden gereğimi yap” dedi.

meral-aksener-gungorende-esnafi-ziyaret-etti_3570_dhaphoto4

ESNAFLARLA BİR ARAYA GELDİ

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İstanbul Güngören’de esnaf ziyaretinde bulundu.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, saat 16.00’da Güngören Tozkoparan Mahallesi’ndeki Barış Parkı’na geldi. Meral Akşener’i Tozkoparan ve Mehmet Nesih Özmen Mahalleleri Kültür ve Dayanışma Derneği(TOZDER) üyeleri karşıladı. Akşener burada, TOZDER üyeleri ve mahallelilerin ‘Kentsel Dönüşüm’ sorunlarını dinledi. Ardından parkta mahalleliye hitap etti.

meral-aksener-gungorende-esnafi-ziyaret-etti_3570_dhaphoto2

BAKAN SOYLU’YA YANIT: TUT ENSEMDEN GEREĞİMİ YAP

Meral Akşener, “Devlet yönetmek ciddi bir iştir. Cumhurbaşkanlığı makamı herkesin Cumhurbaşkanı olmakla yükümlü bir makamdır. 3 bakanlık vardır ki, ciddiyet timsali olmalıdır. Birisi İçişleri Bakanlığı, biri Milli Savunma Bakanlığı diğeri de Adalet Bakanlığı. Bu bakanlıklarda bakanlık koltuğunda bulunan insanlar dedikodu yapamaz, iftira atamaz. İçişleri Bakanı belirlendi, Szamanin Temel Karamollaoğlu ile benim Kandil ile evrak imzaladığımı anlattı. Bizim dokunulmazlığımız yok. Ben Kandil gibi bir grupla ayrılıkçı, silahlı terör örgütünün mensuplarıyla böyle bir evrak imzaladıysam tut ensemden gereğimi yap. Szamanin İçişleri Bakanı tweet dizisi attı, öznesi bendim” dedi.

Kaynak: DHA

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Cumhurbaşkanı Erdoğan vatandaşın davetini geri çevirmediCumhurbaşkanı Erdoğan vatandaşın davetini geri çevirmedi
Yeni seçim anketinde sürpriz sonuçlar! İYİ Parti bu kez...Yeni seçim anketinde sürpriz en yeniuçlar! İYİ Parti bu kez…
Ağzı bantlı, elleri bağlı! Her şey sorguda ortaya çıktıAğzı bantlı, elleri bağlı! Her şey sorguda ortaya belirlendi