Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Meral Akşener’in Arnavutköy ziyaretinde gerginlik! Ortalık bir anda karıştı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in İstanbul programı Sultangazi’de esnaf ziyaretiyle start verdı. Meral Akşener Sultangazi’den devamında, Arnavutköy’e geçti.

7be9865741afc109b29d8f2096f7b961

Arnavutköy Fatih Caddesi’nde esnafı gezen Meral Akşener’e bir kişi tepki gösterdi. Akşener’in çevresindekiler tepki gösteren kişiyi uzaklaştırdı, aralarında gerginlik yaşandı. Polisler, tepki gösteren kişiye kimlik kontrolü onayladı.

25d19c6fdca2015d938e66f127c2bba4

Meral Akşener cadde üzerindeki esnafı ziyaretini bitirdikten devamında Arnavutköy Sazlıbosna’daki bir çay bahçesinde vatandaşlarla ile buluştu.

88ec13a42fa97b6c6cf6fcd453de5d76

Meral Akşener “Eğer bugün karşınızda İYİ Parti’nin Genel Başkanı olarak size hitap edebiliyorsam, buradaki bu seçmenlere borçluyum. Milletvekilliğimin üzerine İçişleri Bakanı oldum. Sonra ilerleyen süreç ve karşınızdgünim. Kanal İstanbul sebebiyle derdi olan bir beldedeyiz. Benim şahıs olarak da İYİ Parti Genel Başkanı olarak da üzerime düşen bir görev var; sizlerin söylediklerinizin peşinden gitmek ve sizin istediklerinizi konumine getirilmesini sağlamak” dedi.

(DHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Cuma namazı nasıl kılınır? Cuma namazı kaç rekat?Cuma namazı nasıl kılınır? Cuma namazı kaç rekat?
LGBT çift gündem oldu! Bakanlıktan açıklama: 'Bebeğin babası...'LGBT çift gündem oldu! Bakanlıktan konuşma: ‘Bebeğin babası…’
Kılıçdaroğlu'ndan Nebati'ye: 'Gece gece panikle bana yazmışsınız...'Kılıçdaroğlu’ndan Nebati’ye: ‘Gece gece panikle bana yazmışsınız…’