Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Meteoroloji ve bilirkişilardan peş peşe dikkat! Antalya’ya özellikle dikkat çekildi

Meteoroloji Genel Müdürlüğü ve bilirkişilar, bugün olabilen hava durumuna ilişkin dikkatlar uyguladı. Türkiye’nin büyük bir bölümü yağışlı ve rüzgarlı havanın etkisi altına girerken İstanbul ve Marmara için öğleden devamında etkilili yağış ve rüzgar dikkatsı oldu.

Uzmalar da sosyal medya hesaplarından uyguladığı duyuruda, Türkiye genelinde olabilen hava durumuna değinirken Antalya için özellikle dikkatlarda bulundu.

“10 KİLOGRAM YAĞIŞ BEKLENİYOR”

Meteoroloji bilirkişiı Kerem Ökten, Twitter hesaından uyguladığı paylaşımda şunları söyledi:

tjtk

Antalya’yı etkileyecek olan cephe yaklaşıyor. Özellikle akşam ve gece yağış çok etkilili. Merkezde 100 kilogram yağış bekleniyor. Su baskını yaşanma ihtimali en çok.

İstanbul’da rüzgâr öğleden devamında etkilili esecek. Anlık hamleleri etkili olacak. Hava olabilenden daha donuyoruz şu anda. Hastalık riski var. Rüzgâr ile daha da üşütücü olacak. Akşam yağmur etkisini artıracak tekrar.

“SU BASKINLARI OLUŞABİLİR”

Twitter’daki hava durumu paylaşımlarıyla bilinen “Hava Forum” isimli hesaptan yapılan duyuruda da şu dikkatlar oldu:

FfGjBv7XkAQXQk0

Antalya ve çevresi dikkat! Uydu görüntüsündeki devasa bulut kütlesine bakın. Yağış yüklü bu kütle şu an Antalya hattına doğru yolda. Akşam, gece ve pazar sabahı gök gürültülü etkilili sağanak yağmur bekliyoruz. Yerel olarak istenmeyen görüntüler (su baskınları) oluşabilir.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Geriye yürek yakan fotoğrafları kaldıGeriye yürek yakan fotoğrafları ketti
Amasra'da maden ocağında patlama! ! Onlarca işçi madendeydiAmasra’da maden ocağında patlama! ! Onlarca işçi madendeydi
Bir de kızıyla dalga geçmiş: Babanın kadınlarla ilişkisi vardıBir de kızıyla dalga geçmiş: Babanın kadınlarla ilişkisi vardı