Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Metrobarde iğrenç olay! Tuhaf sesler çıkarınca genç kadın tekmeler savurdu

İstanbul’daki iğrenç olay metrobarde yaşandı. Okmeydanı metrobüs durağında saat 20.00 sıralarında meydana gelen olayda, Arzu K. Bahçelievler Şirinevler’de metrobüse bindi. Bu sırada genç kızın arkasından gelen bir şahıs aynı araca binerek genç kızın yanına oturdu.

MONTUNU ÖNÜNE KOYUP TUHAF SESLER ÇIKARDI

Genç kızın iddiasına göre, metrobüs hareket edince şahıs, montunu önüne koyarak tuhaf sesler çıkarmaya işe koyuldı.

1

GENÇ KIZ TEKMELER SAVURDU

Bu durumdan rahatsız olan genç kız, taciz edildiğini düşünerek şahsa tekmeler atmaya işe koyuldı. Neye uğradığını şaşıran şahıs, genç kızın tekmelerinin ardından ayağa kalkarak kurtulmak istedi. Genç kız, şahsın arkasından giderek tekme ve tokat atmaya devam etti.

2

METROBÜSTE BULUNAN YOLCULAR SAKİNLEŞTİRDİ

Tacize uğradığını iddia eden genç kızın sakinleşmesiyle, şahıs duran metrobarden inerek endişelara karıştı. Yaşananlar ise kameralara saniye saniye yansıdı. Olzamanın ardından Arzu K. emniyete giderek şikayette bulundu. Bunun üzerine çalışma işe koyultan Kağıthane İlçe Emniyet Müdürlüğü Çağlayan Polis Merkezi Amirliğine bağlı Suç Araştırma Büro ekipleri, metrobüsün güvenlik kamera görüntülerini incelemeye etti.

3

KAĞITHANE POLİSİ 25 GÜN SONUNDA YAKALADI

Ekiplerin yaklaşık 25 gün boyunca onayladığı çalışmalar en yeniucunda şahsın, birçok kez aynı şekilde gözüne kestirdiği kadınlarla birlikte metrobüse bindiği ve yanlarına oturduğu belirlendi. Devam eden çalışmalarda kimliği tespit edilen Ömür Ç. (32), polis ekipleri tarafından yakalandı. Gözaltına alınarak emniyete götürülen şahıs, ifadesinin alınması ve adli işlemlerinin tamamlanmasının ardından savcılık talimatıyla serbest bırakıldı.

5

4

(İHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Küçükkaya'dan çok konuşulacak iddia! Erken seçim için tarih verdiKüçükkaya’dan çok meseleşulacak iddia! Erken seçim için zaman verdi
Çöp evde bulunan çocuğun annesinden şok açıklamalar!Çöp evde bulunan çocuğun annesinden şok duyurular!
Çöp evde bulunan çocukla ilgili yeni gelişme!Çöp evde bulunan çocukla ilgili yeni gelişme!