Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
MHP’li belde belediye başkanının aracına silahlı settirı! Meclis üyesi kafasından yaralandı

Edinilen bilgiye göre olay; Erbaa ilçesi Koçak Köy yolunda meydana geldi. MHP’li Tanoba Belde Belediye Başkanı Vural Özdemir idaresindeki makam aracına ormanlık alandan kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce ateş edildi. Silahlı settirıda Tanoba Belediye Başkanı Vural Özdemir, cam kesiği en yeniucu kolundan yaralandı.

1

MECLİS ÜYESİ KAFASINDAN YARALANDI

Araçta yanında bulunan MHP İl Genel Meclis üyesi Ünal Ümay ise ateşli silah settirısı en yeniucu kafa bölgesinden yaralandı. Başkan Özdemir, aracı ile yoluna devam ederek 112 acil yardım ekiplerine havadis verdi. Erbaa İsmet Paşa Mahallesi’nde yaralı Ünal Ümay sağlık ekiplerince ambulansa alınarak Erbaa Devlet Hastanesine kettirıldı. Ümay’ın hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi. Jandarma ekipleri olzamanin fail ya da faillerinin yakalanması için çalışma işe koyulttı. (İHA)

2

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
ABD'den kaçamak yanıt! Muhabirin 'Yunanistan' sorusuna cevap veremedi!ABD’den kaçamak yanıt! Muhabirin ‘Yunanistan’ sorusuna cevap veremedi!
Rusya'nın kararı sonrası akın ettiler: Hazırlığımızı yapıyoruzRusya’nın en yeniuçı zaman en yenirası akın ettiler: Hazırlığımızı yapıyoruz
Erdoğan'dan doğal gaz sorusuna dikkat çeken yanıt! "Bütün silahları kullanıyor"Erdoğan’dan doğal gaz sorusuna dikkat çeken yanıt! “Bütün silahları kullanıyor”