Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Mikrofon açık ktopladı, belediye başkanının Özhaseki’ye yanıtı gündem oldu! “He de geç…”

Kayseri’de çekilen görüntüler sosyal medyada gündem oldu. AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ve Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ın meseleşmacı olarak katıldığı bir toplantı sorulan bir soru ardından yaşananlar toplantıya damga vurdu. Mağduriyetini dile getiren bir kadının sorusu üzerine Özhaseki’nin Belediye Başkanı Büyükkılıç’a “bir şey deme” dediği anlar kameralarca kaydedildi. Mikrofonun açık olduğunu fark etmeyen Büyükkılıç ise Özhaseki’ye “He de geç” karşılığını verdi.

cc

Kısa sürede günden olan bu anların ardından Mehmet Özhaseki sosyal medya hesabından bir konuşma onayladı. Paylaşımına, “Yalancısınız…” notunu düşen Özhaseki, “Benim söylemediğim bir sözü, söylemiş gibi gösteriyorsunuz. Hiç değilse biraz namuslu olun! Ama nerde siz de o erdem! Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanımıza aşırı bir eleştiri karşısında ortamı yumuşatmak için; ‘Bir şey deme’ dedim. Başka bir şey demedim.” dedi.

Yerel gazetelerden birine meseleşan Özhaseki meseleyu şu konuşmalarle anlattı;

Arkadaşımızın birisi biraz aşırıya kaçan bana göre bir konuşma onayladı. Bu adama Memduh Bey de cevap vermek istedi. Ben de tutanak yok bir şey söyleme dedim. Yani eleştiriye ille de cevap vermek gerekmiyor. İnsanların eleştiri hakkı da var. O da sağ olsun beni dinlekonumek cevap vermedi ama biraz zaman en yenira ‘ya neyse he de gitsin’ diye bir laf söyledi. Üzerine bunu alıp da ortalara düşmenin bir manası yok. Orada ben olgunluk olsun diye sesini çıkarma her eleştiriye cevap verme dedim. Bu görecek şekilde. Bunu söylemek de her zaman benim hakkım. Bunu söyleyebilirim.

1

“ELEŞTİRİLERİN HEPSİNE CEVAP VERMEK GEREKİYOR MU?

Nihayetinde eleştiri de çok haklı değil ama ne söylendiği de çok önemli. Birisi bir şey söylemiş saygı ile karşılamak lazım. Orada belki 10-20 tane hzamanırlı katkıda bulanacak fikir söylendi. Belki 10-20 tane de eleştiri geldi. Bu eleştirilerin hepsine cevap vermek gerekiyor mu? Hzamanır. Ortamın gerilmesine gerek yok. O yüzden ben başkanımıza cevap vermemesi gerektiğini rica ettim orada zaten yansıyan da o. Memduh Bey de sadece orada ‘he de sen gitsin’ gibi bir şey söyledi. Bunu alıp da abartmanın ne alemi var bilmiyorum. Benim orada hoşuma gitmeyen tek bir şey var ayağımı uzatmış olmam, bunu net söylüyorum. Diz kapaklarımda sıkıntı var ilaçlar alıyorum. İğneler vurduruyorum.

“İFTİRALAR EDİYORLAR”

Büküldüğü zaman da sancı çıkıyor. Bu ayağı hafif uzatıyor gibi orada bir toplantı da oturmak beni çok rahatsız etti. Ben insanların yanında otururken ayak ayak ardüne atmış kolay kolay bir Allah’ın kulu değilim. Ayağını uzatmış bir Allah’ın kulu değilim. Ama mal bulmuş mağribi gibi hoplamaları da biraz sıkışmışlığın alameti. Çünkü iftiralar ediyorlar. Şerefliyseniz ispatlzamanın diyoruz. Kaçacak delik arıyorlar. Namusluysanız arkasında durun diyoruz kaçacak delik arıyorlar. Şimdi özü kesilerek böyle bir şeyi yamayarak ortaya atmanın da herhalde bu arkadaşlara yakışır bir tarafı var ama herhalde ortamda karşılığı yoktur.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
“İmamoğlu camimizi engelleme” pankartları açtılar! Basın konuşması bu konuşmalarle yarıda kesildi
'En güvendiğimiz banka' diyerek isyan etti! Yıllardır biriktirip kasalarına altın koydular... ‘En güvendiğimiz banka’ dikonumek isyan etti! Yıllardır biriktirip kasalarına altın koydular…
Hedeflerinde emekliler vardı! Otobüs duraklarındaki ilanlarla... Para her ay maaşından çekildiHedeflerinde emekliler vardı! Otobüs duraklarındaki ilanlarla… Para her ay maaşından çekildi