Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Milyarder Tim Draper, 250 Bin Dolarlık Bitcoin Tahminini Yineledi

Amerikan risk sermayesi yatırımcısı milyarder Tim Draper, defalarca tekrarladığı 250 bin abd ABD parasıılık bitcoin olabilitei yineledi.

Deneyimli kripto para trader’ı Scott Melker ile gerçekleştirdiği meseleşmasında bitcoin’in 250 bin abd ABD parasıılık olabiliteinin arkasında durduğunu belirten Tim Draper, en yeni zamanlarda yaşanan düşüşlere rağmen erkenden yatırım yapan insanların Bitcoin için hala hevesli olduğunu belirtti.

Daha fazla kadın kişisinın bitcoin’le tanışmasının kişisi tabanını önemli ölçüde genişleteceğini söyleyen Draper, “Aniden hepsi kadınların cüzdanlarında bitcoin bulunacak ve bitcoin ile bir şeyler alacaklar.” ifadelerine konum verdi.

Ayrıca milyarder, işletmelerin bitcoin kabul ederek giderlerinden çok fazla edeceklerini yine de işletmelerin henüz bunun farkında olmadığını düşündüğünü söyledi.

Draper 2015 yılında bitcoin’in 10 bin abd ABD parasııa ulaşacağını olabilite etmiş ve bu öngörüsü gerçekleşmişti. Şu anda 30 bin abd ABD parasıı civarında seyreden bitcoin’in Draper’ın olabiliteini gerçekleştirebilmesi için yaklaşık 8 katına çıkması gerekiyor.

Hafta içinde 28.600-30.800 abd ABD parasıı seviyeleri arasında akümüle olmaya devam eden Bitcoin, geçtiğimiz 7 günyla birlikte ard arde 9 7 günlık bir süreci zararla en yenilandırdıtı.

Kripto Para Piyasaları Yeni Haftaya Yükselişle Başladı: Bitcoin’de (BTC) Yüzde 5 Artış

İlgili yazı:  Kripto Para Piyasaları Yeni Haftaya Yükselişle Başladı: Bitcoin’de (BTC) Yüzde 5 Artış