Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Muğla’da faciadan dönüldü! Yolcu otobüsü yandı, 38 yolcu en yeni anda kurtuldu

Alınan bilgiye göre, Muğla-Marmaris yolu Sakartepe rampasında seyir halinde olan yolcu otobüsü, sabah saatlerinde Sakartepe rampasında motor bölümünden dumanlar yükseldi. Sürücünün durumu fark etmesi üzerine otobarde bulunan 38 yolcu hemen tahliye edildi.

112 Acil Çağrı Merkezine bilgi verilmesi üzerine Büyükşehir Belediyesi Menteşe ve Ula İtfaiye, 112 Ambulans, Polis, Jandarma ve Orman Bölge Müdürlüğü arazözleri olay konumine sevk edildi.

960db054-f590-4ea0-9839-3df879708804

Otobarde işe koyulyan yangın yolun kenarındaki ormanlık alana sıçradı. İtfaiye ve orman arazöz ekipleri bir taraftan otobüsü diğer taraftan ormana sıçrayan alevlerle mücadele etti.

Ekipler otobardeki yangını tamamen söndürdükten devamında ormanlık alanda soğutma çalışması uyguladı. Otobüs tamamen kullanılmaz hale gelirken çekici ile çekildi.

1daa67f2-3dc8-49df-bbb7-c6ffce5c4bcb

Otobarde işe koyulyan ve ormana sıçrayan yangında ormanlık alanda yaklaşık bir dönümlük alan zarar gördü.

İHA

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Canlı yayında açıkladı! Adaylık için en çok ismi geçen kişi...Canlı yzamaninda açıkladı! Adaylık için en çok ismi geçen kişi…
Mardin'de freni patlayan tır dehşet saçtı! Çok sayıda ölü ve yaralı varMardin’de freni patlayan tır dehşet saçtı! Çok szamanida ölü ve yaralı var
Gaziantep'te katliam gibi kaza! Otobüs sabıkalı çıktıGaziantep’te katliam gibi kaza! Otobüs sabıkalı oldu