Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Muharrem İnce, İstiklal Caddesi’nde gördüğü manzaraya isyan etti! ‘Bana uzaylı gibi bakıyorlar’

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, İstiklal Caddesi’ndeki esnafı ziyaret etti ve vatandaşlarla buluştu. Beraberindeki heyetle, İstiklal Caddesi’ndeki yürüyüşü öncesi Taksim Meydanı’ndaki Atatürk Anıtı önünde duyuru yapan İnce, Türkiye’yi yıllardır karış karış gezdiğini söyledi.

AA-20221002-29049801-29049798-MEMLEKET_PARTISI_GENEL_BASKANI_INCE_ISTIKLAL_CADDESINDE_GEZDI

SIĞINMACI MESAJI

Taksim Meydanı’nda özüsini yabancı gibi hissettiğini belirten İnce, “Yıllarca işçilere 1 Mgünis’ı yasaklayanlar, burgüni sığınmacılara teslim etmiş. Bu sorunu çözeceğiz. Sisi ile barıştıysa, terör devleti dediği İsrail ile barıştıysa, Macron’la, Putin’le barıştıysa bunu da çözecek. Şam’a büyük elçi atayacak. Sınırlarımızı koruyacak. Masaya oturacak. Açık kapı politikasını terk edecek. Hukuki statüsüne bakılarak yardım edilecek, her önüne gelene değil ve geri dönüş politikası yeniden gözden geçirilecek.” diye meseleştu.

AA-20221002-29049801-29049799-MEMLEKET_PARTISI_GENEL_BASKANI_INCE_ISTIKLAL_CADDESINDE_GEZDI

‘BANA UZAYLI GİBİ BAKIYORLAR’

İnce, Türkiye’nin “yol geçen hanı” olmadığını ifade ederek, şöyle devam etti:

“Bu sorunu mutlaka çözeceğiz. Böyle bir şey olamaz. Türkiye’de en az fotoğrafı Taksim Meydanı’nda topladıriyorum. Hakkari’de, Edirne’de, İzmir’de buradan fazla fotoğraf topladıriyorum. Türkiye’nin kalbinde bana uzaylı gibi bakıyorlar. Burası benim memleketim, bizim memleketimiz. Türkiye’nin kalbi burası. En çok insanın geçtiği konum burası. İşgal edilmiş durumda. Bu sorunu çözeceğiz.”

AA-20221002-29049801-29049800-MEMLEKET_PARTISI_GENEL_BASKANI_INCE_ISTIKLAL_CADDESINDE_GEZDI

İSTİKLAL’DE YÜRÜDÜ

İnce, duyurusının ardından Memleket Partisi İstanbul İl Başkanı Ertuğrul Gülsever ve beraberindeki partililerle İstiklal Caddesi’nde yürüdü. Gençlerin oturduğu kafeleri ziyaret eden İnce, vatandaşlarla fotoğraf topladırdi ve esnafla sohbet etti.

Muharrem İnce, daha zaman en yenira İstanbul 17. Bienali’ni ziyaret etti. Görevliden bienal hakkında bilgi alan İnce, ardından Galata Kulesi’nin altındaki bir çay bahçesinde partililerle çay içti.

AA

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Muğla'da korkunç olay! Yengesini öldürüp intihar ettiMuğla’da korkunç olay! Yengesini öldürüp intihar etti
Vasiyetini böyle açıklamış: ‘Bir kız çocuğu…’Vasiyetini böyle açıklamış: ‘Bir kız çocuğu…’
Feci kaza! Yolcu otobüsü devrildi: Yaralılar varFeci kaza! Yolcu otobüsü devrildi: Yaralılar var