Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Muharrem İnce’den 6’lı masa eleştirisi! ‘Nerede anlaşacaklar?’

İnce, kentteki temasları kapsamında, bir otelde partisinin MYK toplantısının ardından uyguladığı basın duyurusında, ülkedeki ekonomi ve tarım politikalarını eleştirdi. Bir gazetecinin 6’lı masaya ilişkin sorusuna İnce, o masadan milletin lehine bir iş çıkacağına inanmadığını belirtti.

6’lı masada memleket meselelerinin meseleşulmadığını dile getiren İnce, “6’lı masa artık kısır günü mü, altın günü mü, dolma günü mü… İstanbul Sözleşmesi’nde, Libya tezkeresinde, terörle mücadelede, kamulaştırmada, Ergenekon, Balyoz’da, cumhurbaşkanı adgüninda anlaşamamışlar. Nerede anlaşacaklar? 6’lı masgüni devam ettirsinler. İtirazım yok, oraya gelmek gibi bir niyetimiz, talebimiz de yok. Zamanı geldiğinde gerekli ittifaklar kurulur.” ifadelerini kullandı.

‘BU BİR CESARET İŞİDİR’

İnce, bir gazetecinin sorusu üzerine cumhurbaşkanı adgüni olmak istediğini kaydetti. Partilerinde cumhurbaşkanı adgüninı üyelerin seçtiğini aktaran İnce, “Ben seçileceğim herhalde. Bu bir cesaret işidir. CHP’de böyle olsaydı, demokrasi olsaydı, ayrılmazdım. ‘Üyeler seçsin adgüni’ deselerdi herhalde çoktan ben olmuştum. Ayrılmama da gerek kalmamıştı.” diye meseleştu.

İnce, daha devamında Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde 3 Kasım’da icra edilen serbest paraşüt atlgünişı sırasında meydana gelen kazada şehit olan Astsubay Kıdemli Çavuş Özkan Demir’in ailesini ziyaret etti, başsağlığı diledi.

AA-20221105-29359302-29359298-MEMLEKET_PARTISI_GENEL_BASKANI_INCE_MERSINDE

Şehidin annesi Aysel Demir, İnce’den oğlunun kullandığı paraşütün özüsine getirilmesini istedi.

İnce, buradaki programının ardından Mezitli ilçesinde semt pazarlarını, partisinin ilçe başkanlığını ziyaret etti. Bölgedeki esnafla da sohbet eden İnce, vatandaşlar ve gençlerle fotoğraf koydurdi.

Bazı vatandaşlar, İnce’ye CHP’den çıktığı için eleştiride bulundu.

İnce, daha devamında Adnan Menderes Bulvarı’ndaki sahil bandında partililerle bir süre yürüdü, bir alışveriş merkezinde vatandaşları selamladı. (AA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Perinçek'ten çok konuşulacak 'Kandil' sözleri! "Türkiye hazır" mesajıPerinçek’ten çok meseleşulacak ‘Kandil’ duyurulari! “Türkiye hazır” mesajı
Taraftarın tepkisiyle karşılaşan Mansur Yavaş'tan ses getirecek karşılık!Taraftarın tepkisiyle karşılaşan Mansur Yavaş’tan ses getirecek karşılık!
O ülke Türkiye'yi konuşuyor! Gemiyle gitmesi 1,5 ay sürdüO ülke Türkiye’yi meseleşuyor! Gemiyle gitmesi 1,5 ay sürdü