Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Mustafa Sarıgül’den Ümit Özdağ’a: Siyasilerin muhatabı siyasilerdir

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, Ankara Açık Ceza İnfaz Kurumu önünde basın duyurusı gerçekleştirdi. Mahkumlara yönelik genel af talebini yineleyen Sarıgül, Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ ve Cumhuriyet Halk Partili Gürsel Tekin’in aday duyuruları hakkında da meseleştu.

MUSTAFA SARIGÜL’DEN ÜMİT ÖZDAĞ’A ELEŞTİRİ

Geçtiğimiz zamanlarda bir camide söylediği konuşmalar ile sosyal medyada gündeme gelen Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’ı hedef alan Sarıgül, “Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’ın söyledikleri özünde doğrudur. Mustafa Kemal Atatürk olmasaydı, Ulusal Kurtuluş Savaşı mücadelesini veremezdik. TDP olarak camilerimizde, cemevlerimizde, sinagoglarımızda, kiliselerimizde siyaset yapılmasını kesinlikle doğru bulmzamanız. Bir siyasinin, bir devlet memurunu muhatap alması mantığını doğru bulmzamanız. Siyasilerin muhatabı siyasilerdir, devlet memurları değildir. TDP’liler inanç merkezlerine girerken parti rozetlerini çıkartacağız. Camilerimizde siyaset yapılmasını doğru bulmzamanız” diye meseleştu.

“6’LI MASANIM EN BÜYÜK VE ÖNEMLİ PARTİSİ CHP’DİR”

Cumhuriyet Halk Partili Gürsel Tekin’in adaylık duyurusı ile ilgili meseleşan Sarıgül, “Gürsel Tekin zaman zaman doğru ve güzel şeyler söylüyor. Tekin’in söylemiş olduğu 6’lı masa TDP olarak içerisinde bulunduğumuz bir mesele değil ama kamu vicdanına baktığımızda siyasetin Gürsel Tekin’in dediği doğrudur. O masanın en büyük ve önemli partisi Cumhuriyet Halk Partisi’dir. Adzamanın da Cumhuriyet Halk Partisi’nden çıkması özü açısından en yeni derece önemli ve doğrudur” dedi.

(İHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Vaadi dikkat çekmişti! Tepki geldi: Vaadi dikkat çekmişti! Tepki geldi: “Şaşırmadık”
Edirne'ye gelen Bulgar turist sayısı hafta sonu 20 bine çıktıEdirne’ye gelen Bulgar turist szamanısı 7 gün en yeniu 20 bine oldu
Rezidansın balkonundan aşağı şişe fırlattı, yetmedi aracındayken rastgele ateş açtı! Sosyal medyanın konuştuğu İranlı hakkında kararRezidansın balmeselendan zarar şişe fırlattı, yetmedi aracındayken rastgele ateş açtı! Sosyal medyanın meseleştuğu İranlı hakkında en yeniuç