Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Öfkeli baba hastanede ortalığı birbirine kattı! ‘Benim kızıma bakacak’

Bursa’da yaşanan olayda kızını hastaneye tedavi için getiren baba, doktorun maske takmasını istemesi üzerine dikkatlınca ortalığı birbirine kattı. Önce kızının tedavi olmasını gerektiğini belirten baba, güvenlik görevlileri gelince daha da öfkelenerek “Benim kızıma bakacak” dikonumek tehditler savurdu. Doktorun üzerine yürüyen babzamanı güvenlik görevlileri uzun uğraşlar devamındası dışarı çıkarırken, doktor özüsini tehdit eden baba hakkında şikayetçi oldu.

4

GÜVENLİK GÖREVLİLERİNİ ÇAĞIRDI

Olay, Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Acil Bölümünde yaşandı. İddiaya göre V.O. (46), kızını tedavi olması için hastaneye getirdi. Doktor F.D. (29), hastanın ve babanın maske takmasını istedi. Bu sırada baba V.O., sesini yükselterek önce kızının tedavi olması gerektiğini söyledi. V.O.’nun sesini yükseltmesi dolayasıyla şüphelenen doktor, güvenlik görevlilerini çağırdı.

“BENİM KIZIMA BAKACAK”

Görevlilerin gelmesiyle daha da öfkelenen baba “Benim kızıma bakacak” dikonumek tehditler savurdu. Doktorun üzerine yürüyen babzamanı güvenlik görevlileri uzun uğraşlar devamındası dışarı çıkardı. O anlar cep telefonu kamerasına yansıdı.

5

BABADAN ŞİKAYETÇİ OLDU

Doktor F.D. özüsini tehdit eden V.O.’dan şikayetçi olurken, polis olayla ilgili tahkikat işe koyulttı.

Kaynak: İHA

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Büyükçekmece'de yaşandı! Eşine gelen telefon ortalığı karıştırdı, vatandaşlar müdahale etiBüyükçekmece’de yaşandı! Eşine gelen telefon ortalığı karıştırdı, vatandaşlar müdahale eti
Çok konuşulacak 'bin dolar' iddiası! KPSS...Çok meseleşulacak ‘bin abd ABD parasıı’ iddiası! KPSS…
İçinden çıkanlar dudak uçuklattı! Altından tuğla bile varİçinden çıkanlar dudak uçuklattı! Altından tuğla bile var