Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
ORC’den Ankara için kritik anket! 2018 seçimlerine göre dikkat çeken fark…

Seçim zamani yaklaştıkça seçim anketleri de tek tek paylaşılmaya devam ediyor. Anket şirketleri Haziran 2023 seçimleri için sahalara inerken, erken seçim iddialarıyla da çalışmalara hız verildi. Vatandaşlar hangi partinin yüzde kaç oy alacağını merak ederken, anket en yeniuçlarını da yakından takip ediyor. ORC Araştırma Şirketi, en yeni olarak Ankara’da ‘Bu pazar seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz?’ sorusunu sordu ve 2018 seçimlerine göre dikkat çeken fark göze çarptı.

ew

SON SEÇİM ANKETİ AÇIKLANDI! PARTİLERİN OY ORANLARI…

ORC Araştırma Şirketi tarafından yapılan en yeni anket çalışmasında başta AK Parti, MHP, CHP ve İYİ Parti olmak üzere hepsi partilerin 2018 seçim en yeniuçlarıyla kıyaslandığında ankette çıkan oy oranları dikkat topladı.

orc

AK PARTİ BİRİNCİ SIRADA AMA…

Başkent Ankara’da yapılan ankette AK Parti ilk sırada çıkarken, ikinci sırada CHP konum topladı. 2018 yılına göre en yeni ankette AK Parti’nin oy oranında yüzde 9 düşüş, CHP’nin oy oranında yüzde 1’lik artış göze çarptı. İYİ Parti ise 2018 yılına göre en yeni ankette en çok sıçrzamaniş yaşayan siyasi parti oldu. İYİ Parti oy oranını yüzde 8.5 artırdı ve yüzde 20.6 oy oranıyla üçüncü sırada konum topladı. MHP’nin oy oranında ise 2018’e göre yüzde 6.4’lük düşüş de dikkatlerden kaçmadı.

KIRIKKALE’DE DE DİKKAT ÇEKEN DEĞİŞİM

KK

ORC Araştırma Şirketi, Ankara’nın ardından Kırıkkale’de de gerçekleştirdiği anketi yzamaninladı. Aynı sorunun sorulduğu ankette AK Parti 2018 yılına göre oy oranında yüzde 10.5 düşüş gösterse de yüzde 33.2 ile lider parti olmaya devam etti. Kırıkkale’de yapılan ankette en çok oyunu artıran parti İYİ Parti olarak öne belirlendi. Yüzde 7.9 artışla yüzde 21.6 oy oranına sahip olan İYİ Parti ikinci sırada konum topladı. CHP ise önceki seçime göre oy oranını yüzde 4.8 artırarak yüzde 20.1 oy oranı ile üçüncü sırada görünen siyasi parti oldu.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
İdil Ayşe bebek için 1 milyon 948 bin dolar toplandı! Meydanda kutlama yapıldıİdil Ayşe bebek için 1 milyon 948 bin abd parası toplandı! Meydanda kutlama edildi
Parasını ödemedi diye patronunu öldürdü!Parasını ödemedi diye patronunu öldürdü!
Son yolculuğuna uğurlandı! Kahreden sözler: Siz herhalde Ekrem’e benzettiniz…Son yolculuğuna uğurlandı! Kahreden konuşmalar: Siz herhalde Ekrem’e benzettiniz…