Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Özdağ’dan ses getirecek konuşma: Mansur Yavaş’ı adım adım tasfiyeye götüren…

Sığınmacılarla ilgili söylemleriyle dikkat çeken Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Afyonkarahisar’da basın toplantısı düzenledi. Daha önce Mansur Yavaş’ın Cumhurbaşkanı adzamanı olması gerektiğini belirten Özdağ, altılı masaya sert konuşmalarle yüklendi. Özdağ, Mansur Yavaş’ı adım adım tasfiyeye götüren altılı masanın Türkiye’nin hiç bir derdine çözüm bulmasının mümkün olmadığını belirtti.

Özdağ, kentteki bir otelde düzenlediği toplantıda, Büyük Taarruz’un işe koyulngıç gününde Afyonkarahisar’da partisinin il ve ilçe başkanlarıyla çalıştay yapmaktan büyük bir mutluluk içerisinde olduklarını söyledi.

AA-20220825-28730497-28730495-ZAFER_PARTISI_GENEL_BASKANI_UMIT_OZDAG_AFYONKARAHISARDA_ZIYARETLERDE_BULUNDU

“AKTİF MUHALEFETİ TÜRK SİYASETİNE ÖĞRETTİK”

Zafer Partisinin bundan zaman en yenira Afyonkarahisar ve Türkiye’nin her konuminde çok daha fazla sokakta ve caddede olacağını aktaran Özdağ, “Aktif muhalefetin ne olduğunu en yeni bir yıl içerisinde Türk siyasetine öğrettik. Türk siyasetini de Zafer Partisi, her alanda yeniden formatlıyor. Arkadaşlar, daha yeni işe koyuldık. Bundan zaman en yenira da Türkiye’nin her konuminde seçimlere görecek şekilde, Zafer Partisinin nasıl bir etkin muhalefet uyguladığını bütün Türkiye görecek.” dedi.

Özdağ, altılı masanın her halde altın topladığını şu ana görecek şekilde da pek bir şey uyguladığını göremediklerini dile getirdi.

ALTILI MASA ELEŞTİRİSİ

Milletin altılı masadan beklentisinin bir tek aday göstermek olduğunu aktaran Özdağ, “Bunun dışında da kimse bir şey beklemiyor altılı masadan. Onlar da onu yapmanın dışında her şeyi yapıyor. Bize, ‘Siz oyları bölüyorsunuz’ diyorlar. Biz de sizin ‘Mansur Yavaş diye bir belediye başkanınız var, tek kazanacak da o gözüküyor’ diyoruz. Niye onu göstermiyorsunuz? O zaman oyları biz bölmüyoruz, siz bölüyorsunuz kardeşim. Altılı masa oyları bölüyor.” diye meseleştu.

ddd

“YAVAŞ’I ADIM ADIM TASFİYEYE GÖTÜREN…”

Altılı masanın özü arasındaki sorunları çözemediğini anlatan Özdağ, “Mansur Yavaş’ı adım adım tasfiyeye götüren bir altılı masanın Türkiye’nin hiç bir derdine çözüm bulması mümkün değil. Altılı masanın Türkiye’nin en önemli sorunu sığınmacı ve kaçak meselesundaki tavrı da bu sorunu çözmeye mümkün değildir. Onun için biz altılı masanın çalışmalarını buna rağmen tebessümle izliyoruz. Türk milletini heyecanlandırmadığını görüyoruz. Türk milletini heyecanlandıran Zafer Partisidir.” ifadelerini kullandı. (AA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Göç İdaresi açıkladı! Yılbaşından bu yana...Göç İdaresi açıkladı! Yılbaşından bu yana…
Vatandaştan Kılıçdaroğlu çıkışı! Akşener önce sustu sonra bakın ne cevap verdiVatandaştan Kılıçdaroğlu çıkışı! Akşener önce sustu zaman en yenira bakın ne cevap verdi
Safari faciasında son poz! Ölüme böyle el sallamışlarSafari faciasında en yeni poz! Ölüme böyle el sallamışlar