Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Plaj Çantası Kontrol Listesi

Rahatlatıcı bir ortamda gevşemek ve güneşin tadını çıkarmak için herkesin kumsalda bir güne ihtiyacı olabilir. Bu nedenle, günlük aktivitelere hazır olduğunuzdan emin olmak için yanınıza almanız gerekenleri görmek için plaj çantası kontrol listemize bir göz atmalısınız. Bu sayede eksiksiz bir şekilde hafta sonu aktivitesi yapabilirsiniz.

Para: Plajların çoğu yalnızca kiralık şezlonglar sunar, bu nedenle hem bunun için hem de gün içinde katılmak isteyebileceğiniz su sporları için paranızın olması gerekir.

Havlu: Neredeyse tüm plajlar, bazen havuz tarafından sağlansa da, ziyaretçilerin kendi havlularını getirmelerini gerektirir.

İyi bir kitap: Bütün gün güneşte uzanmak bazıları için eğlenceli olabilir, monotonlaşabilir, bu yüzden sizi eğlendirmek için iyi bir tatil okuması getirin. Eğer okumayı sevmiyorsanız da en sevdiğiniz yaz çalma listesini iPod’unuza getirin.

Top: Top oynamak eğlencelidir (ve iyi bir egzersizdir) ve karada veya suda yapılabilir.

Güneş kremi: Bunu unutma! Ailenizi güneşten korumak çok fazla güneş kremi gerektirir, bu nedenle tüm gün yetecek kadar stok yapın.

Güneş gözlükleri: Göz koruması (ve stil) için olmazsa olmazdır.

Yeme içme: Her ne kadar sahil kenarında barlar ve restoranlar mutlaka bulunacak olsa da, paradan tasarruf etmek için neden kendi öğle yemeğinizi getirmiyorsunuz? Gün boyunca tamamen su içmenizi sağlamak için her zaman yanınızda bir şişe su bulundurmayı unutmayın.

Bunların hepsine sahipseniz gitmeye hazırsınız, bu yüzden bir sonraki On the Beach tatilinizin avantajını kumsalda biraz zaman geçirerek geçirin.

Kaynak: Otel programı