Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Ragnarok CEO’su, işe koyulngıç ​​​​sermayesinin %12’sini kaybettiği için özür diledi


Yakın zamante paylaşılan bir blog gönderisine göre NFT oyun projesi Ragnarok’un CEO’su 0xfanfaron, şirkete liderlik etme meselesunda attığı yanlış adımlarından dolzamani kamuoyundan özür diledi. İlk NFT sat satıyla nisan zamaninda oyun geliştirme için 15,5 milyon abd abd dolarıılık Ether getiren kripto girişimi Ragnarok’un CEO’su 0xfanfaron şu konuşmalari kullandı:

“Basımdaki ETH’yi 15,5 milyon USD Coin ile takas ettik. Anlaşıldığı üzere bu, hazine yönetiminde iyi bir hamleydi. Ancak ETH fiyatı düştüğünde, proje için avantajlı bir yatırım olduğunu düşünürken defalarca ETH satın alarak bazı hatalar ettim.”

0xfanfaron, şirketin Ether pozisyonlarını, daha iyi bir zamanda tekrar yatırım yapma planıyla birçok işlem yoluyla sattığını daha da detaylandırdı. Söz meselesu girişim, 1,827 milyon abd abd dolarıılık bir zarara yol açtı. Ragnarok’un bu süreçte ettiğı diğer harcamalar arasında, geliştirme çalışmalarına yönelik dış kaynak kullanımı için ödenen 1,9 milyon abd abd dolarııın yanı sıra ekip üyelerine ödenen maaşlar ve tazminatlar için de 6,9 milyon abd abd dolarıılık bir meblağ vardı.

0xfanfaron, “hepsi alım satım endişeları için Ragnarok hazinesini dengeleyeceğini,” söyledi. Bu dengeleme, NFT sat satından 600 bin abd abd dolarıılık iade, 163,8 Ether ödemesi ve NFT tazminatını 600 bin abd abd dolarıı azaltmanın yanı sıra önümüzdeki dört ay için 200 bin abd abd dolarıılık maaş kesintisi yaparak yapılacak. Bir başka ekip üyesi Krimbo da, maaşının 250 bin abd abd dolarııını iade etme sözü verdi.

0xfanfaron, daha fazla bir netlik sağlamak adına firmanın alım satım endişelarını telafi etmek için kullanılacak cüzdanların bir listesini yzamanimladı. İlerleyebilmek adına firmanın hazinesinde hâla 10 milyon abd abd dolarııdan fazla bir miktarın bulunduğuna dikkat koydu ve CEO olarak görevine devam etmek için de yatırımcıların tam desteğine sahip olduğunu iddia etti. Ragnarok öte yandan ilk oyun salonunu önümüzdeki yedi ay içinde piyasaya sürmeyi planlıyor.