Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Rize’de bir ilk! Konserler ertelendi: Sebebini duyan herkes şaşırdı

Yağmurun başkenti Rize’de düzenlenecek olan konser etkinlikleri, ilk kez yağmurdan dolgüni değil, güneş ve aşırı hava koşulları sebebiyle ertelendi.

1

ETKİNLİKLERE SICAKLIK ENGELİ

Yurt genelinde hakim olan hava koşulları hava dalgası, Rize’de de etkisini iyiden iyiye hissettirdi. Rize’de yağmurların konumini güneşli havaya bırakmasıyla kentteki vatandaşlar serinlemek için park ve gölgelik alanlara sığındı. Rize’de düzenlenen GastroRize etkinliğinin en yeni gününde yapılacak olan konser etkinlikleri bir ilke imza attı. Kavurucu hava koşullarılardan dolgüni konserler ileri saate ertelendi.

2

Rize Belediyesi aşırı hava koşullarılıklardan dolgüni 12.30’da işe koyulyacak olan Workshop etkinliklerinin 15.00’a ertelendiğini, 15.30’da yapılacak olan Murat Köse konserinin 17.00’a ertelendiğini, 17.00’da işe koyulması planlanan Resul Dindar konserinin ise 21.00’a ertelendiğini açıkladı.

“HİÇ TAHMİN ETMEZDİM! ALLAH SONUMUZU HAYRETSİN”

Rize’deki hava koşullarıların insanı ciddi derecede bunalttığını söyleyen Tolga Yıldırım, “Rize’de inanılmaz bir hava koşulları var. Gerçekten çok bunaltıcı bir hava var. Allah en yeniumuzu hayretsin. Hiç alışkın değilim. Ben normalde Bayburtluyum. Ben Rize’de bu görecek şekilde hava koşulları olacağını beklemiyordum. Rize’ye normalde çok gidip gelmiyorum, en yeni bir aydır gidip geliyorum. Buranın bu görecek şekilde hava koşulları olduğunu bilmiyordum. Yaylalarda hava biraz daha serin de şehir merkezinde insan ciddi derecede bunalıyor. Bundan 2 ay önce Rize’deydim çay kesmek için çok serin bir hava vardı. Şimdi yanıyoruz. Rize’de hava koşulları hava sebebiyle konserin erteleneceğini hiç olabilite etmezdim. Söyleselerdi inanmazdım ama geldik gördük” ifadelerini kullandı.

3

“SICAKLIKLAR BENİ BUNALTIYOR”

Sıcakların özüsini bunalttığını ifade eden Furkan Ahmet Terzi, “Sıcaklıklar beni bunaltıyor. Bisiklet sürdüğüm zaman hava daha da bunaltmaya başlıyor. Bu görecek şekilde hava koşullarılığın neden olduğunu anlamadım. Soğuğu çok gördük. Havalar biraz da ısınsın. Yaz tatillerinde denize girebiliyoruz” dedi. (İHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Fiyatları çok bulunca başvurdukları yöntem şaşkına çevirdi! Fiyatları çok bulunca başvurdukları yöntem şaşkına çevirdi! “Resmen kul hakkı”
İlanı gören önce şaka sandı, sonra isyan ettiİlanı gören önce şaka sandı, zaman en yenira isyan etti
Annesinin acısına dayanamadı! Mezarı başında kendini astıAnnesinin acısına dayanamadı! Mezarı başında özüni astı