Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Rizelilerden uzaya çay gönderme denemesi! Çay dolu platform nereye düşecek?

Yenikapı Etkinlik Alanı’nda saat 19.00’da düzenlenen törenle işe koyultılan etkinliğe, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, Rize Valisi Kemal Çeber ve Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin’in yanı sıra Rize ve İstanbul’dan çok szamanıda belediye başkanı katıldı.

aasa

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı açılış meseleşmasında “AK Parti’nin 20 yılda neler uyguladığını görmek için Rize’ye bakmak yeterli. Türkiye’yi baştan en yenia değiştirdik, dönüştürdük. Rize’deki dönüşüm her ilde mevcut. Bu dönüşüm için güçlü bir liderlik lazım. Öncü lazım. İmkânları rasyonel kullanmak lazım. Terlemek lazım. Bizler gece-gündüz demeden liderimiz Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde ter dökerek, koşarak, milletin dertleriyle dertleniyoruz” dedi.

NEREYE DÜŞECEK?

Program en yeniunda GPS takılı bir çay torbası helyum balonuyla gökyüzüne sedildi. Gökyüzüne doğru olduktan zaman en yenira stratosfer tabakasında patlaması olabilecek balona bağlı platform, çaylarla birlikte paraşütle tekrar konumyüzüne inecek. Çay dolu platformun nereye düşeceği ise cihazla takip edilecek.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
İsrail ile karşılıklı büyükelçiler atanacak mı?İsrail ile karşılıklı büyükelçiler atanacak mı?
Sokakta yürürken görünce deliye döndü! Silahına sarıldıSokakta yürürken görünce deliye döndü! Silahına sarıldı
Yabancı uyruklu kişiden genç kadına taciz! Ortalık ayağa kalktıYabancı uyruklu kişiden genç kadına taciz! Ortalık ayağa kalktı