Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri

İngiltere, Dünya Kupası finallerinde yerini aldı ve kararlı bir Kanada’yı Eden Park’ta görme cesaretini gösterdi.

Red Roses, Kanada’nın amatör tarafının Auckland’daki üç Testine eşit olma beklentilerine meydan okumasıyla yılın en zorlu mücadelesiyle karşı karşıya kaldı. Ancak İngiliz profesyoneller, Abby Dow’un muhteşem bir deneme yapması ve Emily Scarratt’ın üç penaltısı zaferi garantilemek için yeterli olmasıyla testi geçti.

İngiltere finalde ev sahibi ve sahipleri Yeni Zelanda veya Fransa ile karşılaşacak. Black Ferns Cumartesi günü daha sonra diğer yarı finalde Fransa ile karşılaşacak ve her iki tarafın da Kanada’dan daha sert bir muhalefet olması bekleniyor.

Red Roses, yarı final galibiyetiyle üst üste galibiyet serisini 30’a çıkardı ve 12 Kasım’da 2014’ten bu yana ilk Dünya Kupası şampiyonluğunu arayacak.

İngiltere taraftarları alışılmadık bir sinir tadı aldı

İngiltere, Dünya Kupası’na sıkı bir favori olarak başladı, ancak yarı final hafta sonu yaklaştıkça hikaye yavaş yavaş değişti ve İngiltere’nin oyun planıyla ilgili soruların merkezde olmasıyla Yeni Zelanda’nın güveni hızla arttı. Mavera bahis de bunu destekliyor.

İngiltere maçından önce, Hannah Botterman ve Lucy Packer’ın daha sonra sakatlanarak kadro dışı bırakılması nedeniyle ortalık biraz karışıktı. Red Roses, mazlum Kanadalılar güçlü bir başlangıç ​​yaparken, turnuvalarının en zayıfı gibi görünüyordu.

Center Scarratt iki uzun topu düşürürken alışılmadık derecede gergin görünüyordu, ancak kısa süre sonra Tatyana Heard’ın şık bitişiyle işleri düzelterek bu sefer İngiltere’nin sırtının oynayacağını gösterdi. Yine de İngiltere’nin ilk denemesi, Zoe Harrison’ın tee’den üç sayı almaya çalışmak yerine bir köşe vuruşu yaptığı imza dizilişinden geldi.

Ancak ikinci deneme, iyi bir ragbi günüydü, çünkü başından beri hareketli olan Helena Rowland, sahanın yarısını kaplayacak ve Dow’un geçmesi için yeterli alan yaratacak kadar defans oyuncusuna sahip oldu. Görünüşe göre Kanada, tüm turnuvalardan daha sert oynayan İngiltere’yi kaldıramıyor ve 15 dakika sonra yarı final bitti. Mavera giriş de eklendi.

Kaynak: Mavera